Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? (Csak normális...

Mit jelenthet? (Csak normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés

Egy szőke hajú gyermekről álmodtam rövid göndör haja volt, még láttam a szemöldökét is az is szőke színű volt úgy rémlett mint ha a kislányomról álmodtam volna. De a valóságban nincs kislányom.Csak egy kis fiam van.


Mit jelent het az álmomban?



2012. dec. 4. 12:05
 1/5 Alaque ***** válasza:

Nautilus Libro Somnium című álmoskönyve szerint hamarosan szerelmes leszel.


[link]

2012. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz kislányom. Azt hittem. Én még mindig szerelmes vagyok a páromba vagy arra gondolt hogy még szerelmesebb leszek.
2012. dec. 4. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álom nem jóslat.
2012. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

De rühellem az ilyen álmoskönyves barmokat mint az elsö...


Az álmokat nem lehet így megfejteni, hogy MINDEN EGYES EMBERNEK A FÖLDÖN ugyan azt jelenti egy bizonyos álomjel... Gondolkodjatok már kicsit... most komolyan.


Ha tényleg fejtegetni akarod az álmaid, akkor te magad gondold át, neked mit jelképezhet az ilyesmi. De még így se biztos, hogy van-e értelme minden álmodnak.

2012. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:
0%
Ha nem hisztek a nagy, bölcs Nautilusnak, hát az a ti bajotok!
2012. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!