Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek meg történik a...

Szerintetek meg történik a világvége december 21. én ti nem féltek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem félek, inkább jó lenne valami változás. De tudom, hogy ennek az esélye kicsi.
2012. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de én arra gondoltam hogy nem lesz vége a világnak 2 perc alatt?
2012. dec. 14. 21:12
 3/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem, csak Chuck Norris fog tüsszenteni, amitől kihal az emberiség nagy része.
2012. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na az fasza lesz :D
2012. dec. 14. 21:13
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Tök jó amilyen gyorsan közeledik a december 21 annál több világvége kérdést tesznek fel ide, rohadtul kezdem már unni hogy a fél ország ezen csámcsog hogy jaj vége lesz a világnak, jaj mi lesz jaj építek bunkert....

Én legtöbbször ezt az egészet viccnek fogom fel, de ha belegondolunk ez az egész csak egy jó marketing fogás egyes embereknek, olyanoknak akiknek van egy kis fantáziájuk meg elszántságuk és ezzel baromi nagyot kaszálnak azzal hogy írna pár könyvet, leforgatnak párfilmet, készítenek ilyen túlélő csomagokat pár olcsó kacatból amit drágáért eladnak. Most nem kötekedni jöttem ide, csak gondolom adok egy kis felvilágosítást a dologról. Lehet hogy a maják megjósolták mert a naptáruk nincs tovább 21-nél de ez csak egy dolog, rengeteg oka van, vagy nem fért már el, vagy egyszerűen eddig jutottak el, de szerintem ezeken kívül semmi komoly feljegyzés nincs amit ők készítettek el, ha van ilyen akkor sorry de szerintem akkor is kamu, én ezek után nem nézek mert csak időhúzásnak tartom. Ha vége lesz a világnak akkor ennyi volt, ha nem akkor élem tovább az életem amit eddig terveztem.

2012. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
45%
Én örülnék neki, ha az emberek kicsit megváltoznának, hogy Istennek örömet szerezzünk...
2012. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
20-án és 21-én le fog fagyni a szerver a sok világvégés kérdéstől
2012. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 x) ***** válasza:
86%

Én attól félek hogy csak én látom oldalt a keresőt. És hogy csak én tudom hogy mire való. Ez rémiszt meg leginkább.

Egyébként ha valami elképzelhető okból világvége lenne akkor arról már régen tudnánk. Észlelnünk kéne az előjeleit, egy ilyen katasztrófa nem egyik napról a másikra történik. Könyörgöm, 1 hét van december 21-ig. Sem meteorokat nem látunk, sem a Nibirut, a reptoidok sem csöngetnek be hajnali 3kor hogy kérjenek egy szál cigit. Nézzük már a tényeket mielőtt 200adjára is megkérdezzük hogy lesz-e világvége.

2012. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Én attól félek hogy minden változatlan marad.
2012. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én még le akarom tenni a jogsit :D
2012. dec. 14. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!