Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felkészültetek már a biztonság...

Felkészültetek már a biztonság kedvéért a 2012. december 21-re jósolt világvégére? Hogyan készülhetnék még?

Figyelt kérdés
Nem hiszek ebben a világvége-dolgoban, hiszen már elég sok világvége-jóslat dolgot túléltünk, de a biztonság kedvéért még sem szeretném, ha esetleg mégis bekövetkezne és váratlanul érne. Én a pincében elkezdtem ásványvizet és tartós élelmiszert felhalmozni. Viszek még le gyógyszereket. Az autókat teletankolom előtte, de még viszek a pincébe is benzint tartaléknak. Hogyan készülhetnék még?

#világvége #felkészülés #maja #2012. december 21.
2012. dec. 5. 22:25
1 2 3 4
 1/37 wartburg353s ***** válasza:
92%
A helyedben vennék egy csomó gyertyát meg gyufát is, hátha nem lesz áram. Egyébként nem készülök sehogy, mert nem hiszek a dologban.
2012. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Oh hogyne. Fölvásároltam a közeli bolt popcorn készletét, és majd az ominózus napon nézem, ahogy sok ember be lesz sz@rva a félelemtől. Következő nap pedig majd hallgatom a különféle elméleteket, hogy miért is nem történt semmi.

[link]

2012. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
De a világvégéhez minek benzin meg ásványvíz meg gyógyszer? Nem igazán értem, hogy "miben segít" egy "Niribuütközésen" két palack ásványvíz meg 1 kanna benzin...
2012. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem hinnél benne, akkor nem kezdenél el spájzolgatni.. Én tényleg nem hiszek benne, nem is készülök rá.
2012. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
bebújok a takaróm alá;)
2012. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%

Van itthon négy doboz söröm, az elég lesz aznapra.

Miért nem húzol az ezóba ezzel a szarsággal?

2012. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
A világvége attól világvége, hogy vége van az egész világnak, nem? Ami elől el lehet bújni a spájzba, az nem világvége.
2012. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%
Vicces lenne ha mégis lenne valami.. (remélem ezzel ördögöt festettem a falra:D) Én nem készülök fel, remélhetőleg barátommal leszek aki megvéd:))
2012. dec. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez nem klappol. Ha világvége lesz, akkor úgyis mind meghalunk, akkor meg minek spájzolni?
2012. dec. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
73%

Kinek halmozod fel a pincében az ásványvizet, élelmiszert, benzint, gyógyszereket, ha világvége lesz?

Inkább vegyél helyette egy zsák Milkát és minden nap egyél meg belőle egy táblával, az megnyugtat. :-))

2012. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!