Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Világvégére is igaz ez?

Világvégére is igaz ez?

Figyelt kérdés
Nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja.....! Mit gondoltok?

2012. dec. 14. 22:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Egyébként lehetett hallani nagy főldalatti bunkerépítései megmozdulásokat a politikai elit részéről, ottvan a Denverben lévő repülőtér alatt is valami fene tudja mi. Ezek lehet hogy csak összeesküvés elméletek, de lehet hogy nem, csak látták már többen is, meg fényképek is vannak, szóval lehet hogy valahol valakik már tudnak valamit.
2012. dec. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
Tegnap hallgattam a rádiót és a názától megkérdeztek egy hapsit aki azt mondta,hogy 'már sok millió éve forog a föld és még sok millió évis fog is.Nem a földel van baj hanem azoknak az embereknek a fejével akik terjesztik és elhiszik ezt a sok ostobaságot'.
2012. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Jaaa, mert a rádióban a Nasa embere majd azt fogja mondani,hogy emberek, meg fogtok pusztulni, jobb ha most búcsúzkodtok ám!! Miért tenné? Semmi érdeke nem volna. Tipikus altató műsor, etetik a népet. Nem biztos ,hogy így van, de biztos egy ilyen tudos fickó nem mondaná be a rádióban. Már másnapra nem a világvége volna a probléma, hanem az emberek egymást írtanák ki, mert nincs már jelentősége ugye a törvényeknek egy hétre. Úgy vannak vele, had menjen, ami belefér. 5 nap alatt szerintem már csak halottak volnának, olyan anarchia lenne. Tehát ha lenne is világvége, soha az életben nem mondanák be a tömegmédiában.
2012. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Wow! hát elég frappáns válaszokat kaptam amit köszönök! van itt jó rossz egyaránt! Ami biztos hogy nem mondanák be biztos ha valami rossz lenne! Viszont ha azt nézzük hogy több millió csillagász hanem is millió több ezer csillagász kémleli az eget nem igaz, hogy senki nem vesz észre semmit!! és gondoljátok mindenkinek befogják a szájukat egytől eddig?? ha valaki látna valamit és beszélne a médiának ez lenne a legfelkapottabb hír ha más nem a TV tuti hogy leadná olyan nincs hogy nem! a Maja naptárra meg hát csak annyit hogy olvassátok halljátok, hogy nem hisznek ők sem bennük pedig hát mégis csak az ő naptárjuk csak tudnak valamit, vagy nem vagy már tudom is én! AMúgy azt olvastam, hogy megtalálták a leg leg leg ősibb maja naptárt amiben szintén nincs világvége! 2000ben is annyi összefüggés elmélet volt hogy hajaj! Nostredamus is 2000re jósolta az armageddont azt sehol semmi nem volt! most meg hirtelen találtak tőle valamit ami a világvégére utal ami nem is 4soros jóslat pedig az eddigiek mind azok voltak! PSY zenéje utalna a világvégére??? hát rohadt egy fostot ember vagyok de ezt még én sem hiszem el!!!
2012. dec. 15. 13:27
 25/38 anonim ***** válasza:

Azért a hírzárlatnak tud ereje lenni koma! CSak gondolj CSernobilra, mennyi idővel késöbb tudtuk meg,hogy ömlik a radioaktív felhő a pofánkba. Csak gondolj Fukusimára, valahogy már egy év óta nagyon kussban vannak, de még mindig nyomatják ezerrel a halálkeltő mocskukat a bolygó vízállományába. Nagyon nem urai a helyzetnek, csak ugye tudnak csendben lenni. Senki se szól.

Ennyit a bejelentésekről.

Egyébként meg akámi lehet. Én is átgondoltam, hogy amator csillagászok már neten terjesztenék, de lehet úgy vannak vele, csak trollnak néznék őket, ezért inkább nem teszik, és maguk készülnek vlalahogy.

De nem biztos,hogy a veszély kintről jön.

Lehet,hogy amaja naptár csak egy mesterségesen gerjesztett figyelemelterelés, és inkább atomháborúra, vagy egy direkt elszabadított népességcsökkentő világjárványra kell felkészülnünk. Bármi lehet. Nagyon kíváncsian várom, mi fog bejönni.

2012. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... hát nagyon remélem, hogy semmi!
2012. dec. 15. 13:34
 27/38 A kérdező kommentje:
[link] :)))
2012. dec. 15. 13:45
 28/38 anonim ***** válasza:
MErt ez az origó akármicsoda mitől számít olyan állati hiteles hírforrásnak. Szeirntem van olyan alja szenny ,mint a blik lap oldala. AZon is mennyi hazugságot összehordanak, meg légből kapott akármit, illetve kamu írományokat. Lehet ez a link is csak egy fedősztori, népnyugatató marhaság. Engem ezek még annyira nem nyugtatnak meg.
2012. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Alex Jones arrol hogy mi van a 2012.12.21. atveres mogott:

http://www.youtube.com/watch?v=ZK-U5XDbFaM&feature=player_em.. 2012 Doomsday Secrets Revealed

Oroszul erdekes kiegeszito info a temarol:

[link]

2012. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Alex jones :D Kész vicc az az ürge. Még az IMDB-n is fennvan, elég kamuszagú megkreált karakter. Még benne sem hinnék igazán. Ugyanúgy lehet egy megkent aljadék konspirátor mint bárki a háttérhatalomból.
2012. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!