Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik elhiszik hogy pénteken...

Akik elhiszik hogy pénteken világvége lesz, azok minek járnak be dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Tiszta lelkiismerettel járúljanak az Úr színe elébe.
2012. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Jajj!!!!!!


Nem lesz itt semmi.Jó elöfordulhat ahogy mondják,hogy az internet,a mobilok,és pár dolog meghibásodhat esetleg nem müködik majd...A nap hatása miatt.


Majd meglátjuk.Kíváncsi vagyok rá...

Egyébként mikor várjátok a világvégét???Reggel,délben?? :)


Remélem nem lesz semmi,mert 22 én házassági évvordulónk lesz,és már meg van az ajándék.:D :D

2012. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

"A nap hatása miatt." ??? :o

Mármint milyen hatása lesz a Napnak, ami csütörtökön még nincs?

2012. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
En nem hiszem, hogy ezt barki is elhiszi.
2012. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Én már nem járok be :DDD


De nem lesz világvége ;)

2012. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
ha vége a világnak, akkor nem teljesen mindegy mit fogsz csinálni addig? ha utána format C: lesz úgyis :D
2012. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Én azért járok be, mert már kész van otthon az uborkabeföttes barikád és nincs mit csinálnom a világvégéig...
2012. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Evele123 ***** válasza:
60%
Eddig már kb. ötvenszer jósoltak világvégét és valahogy sohasem jött be. Szerintem semmi ÉRTELME nem lenne, ha minden és mindenki elpusztulna a Föld színéről. Csak a Jó Isten tudja, mikor mi fog megtörténni. Az viszont jó lenne, amit valahol olvastam, hogy sok ember fog magába szállni és a lelkiismeretére hallgatni, hogy nem a gyűlölködés és a kapzsiság irányítsa az életüket hanem a szeretet és egymás segítése.
2012. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Mikor is lesz a világ vége?? 21-én? De mikor?? Mert Egyes országoknál több óra eltérés is van, Míg nálunk 21-e van még a világ másik végében már átléptek a 22-be.. Nos???? Van még olyan ki nem unja az ilyen kérdéseket??? Mert én már nagyon..
2012. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

ma 12:48


Ugyan! Senki nem fog magába szállni,és jobb sem lesz. SŐT azok akik ie is írtak a világvégéről nagy lelkesen fognak újra írni,hogy ők sosem hittek benne.. Kár hogy nem tudható név szerint hogy kik voltak a bolond vészmadarak..De egy biztos,

December 22-től egymillió kérdés lesz, hogy na miért nem lett világvége? És 1 ember sem lesz aki azt mondja, ő írt ki kérdést korábban és parázott mert hitt benne

2012. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!