Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy világvégével kapcsolatos...

Egy világvégével kapcsolatos kérdés! Mire képesek azok, akik hisznek benne?

Figyelt kérdés
Azt tisztáznám így a legelején, hogy szerintem nem lesz. Hallottam olyan alternatívákat, hogy egyesek megölik magukat, mások zarándokolnak, és ilyenekre lennék kíváncsi, hogy az emberek mennyire elvetemültek a témával kapcsolatban. Ha tudtok linkelni, azt megköszönnöm, vagy ha hallottatok egyéb 'cselekedetet', hálás lennék, ha leírnátok.

2012. dec. 17. 15:05
 1/4 anonim válasza:

Sokféle információ látott napvilágot, talán most a legújabb, hogy a sugárzástól félnek. Ezért a tehetős amcsik ilyen biztonsági bunkereket vásárolnak, na meg nem csak ők.


Vannak akik elzárkóznak a pincékben, és reménykednek.

Valaki úgy van vele, hogy nincs vesztenivalója, lemegy 3 napra élelemmel és gyertyával. Én pl ismerek is ilyet.

2012. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy részük képes lesz és öngyilkosságot követ el. Nem lennék meglepve, ha a napokban elkezdődne a hírözön, hogy tömeges öngyilkosságot követtek el. Az igazat megvallva én már inkább a világvége hívőktől tartok, mint a világvégétől. Igaz, nem nagy városban lakom, de mondjuk azt sem tartom kizártnak, hogy a nagyobb városokban (és nem csak itt Mo-on) 20-án már felesleges lesz lemenni a sarki közértbe, mert semmi kaja nem lesz, a vvhívők mindent pánik szerűen felvásárolnak. Ráadásul elképzelni nem tudom, hogy mi történne, ha nem történne semmi, de mégis pánik hangulat törne ki a semmi miatt. Az emberi hülyeséget pedig csak tetézi, hogy valaki nem hisz a világvégében, de mégis három napra felkészül... ez kb olyan, mintha nem csinálna semmit. :D Basszus, én is három naponta járok boltba, mégsem a világvégére készülök. :D
2012. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én se a világvégétől tartok

a sok begözölt pánikolótól

ok,nyirja ki magát

de mi van,ha kárt tesz másban is?

2012. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak attól tartok, hogy a pánik miatt valaki megbuherál valamit, és mindenkinek kampec.
2012. dec. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!