Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úristen! Minden második a...

Úristen! Minden második a kérdés a világvégére vonatkozik, még ez is! Mi lesz itt még dec.21-én?

Figyelt kérdés

Ha ennyien be vannak pánikolva, akkor nem lehet, hogy mégis rengetegen fognak balhét csapni?

Ja, és miért nem lehet a kérdéseket lepontozni, akár ezt is? :D



#világvége #kódolt #üzenet: #meneküljetek!
2012. dec. 17. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Minden második? Ugyan! Mindegyik arról szól, csak van amelyik burkoltan.
2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Tudtad hogy az emberiség több mint 2 harmada tágabb fogalomba véve hülye?
2012. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Annak a rengetegnek csak a töredéke hisz benne.
2012. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne válaszolgatni rájuk. Csak megunják egyszer, ha más nem, szombaton.
2012. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettől tartok, hogy 21-éhez közeledve egyre több médium és az internet, pláne a Facebook teli lesz ezekkel a baromságokkal. Ébresztő! A maják mai utódai röhögnek rajtunk, mert ők arra a napra nem világvégét jósoltak, hanem azt, hogy új időszak fog bekövetkezni az emberiség életében!
2012. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Majáknak véget ér cíklus 5000-ig mentek a naptárukba 2012 december 21.-én ér véget az 5000. nap.. tehát ez a világvégét jelent.. viszont va a Nibrus a vörösbolygó ami 3660 évente egyszer megkerüli a földet ezért elfogja takarni és full sötét lesz elvileg 21.én.. meg olyasmik vannak h ez a bolygó 23. akkora a mint a föld és ha csak elhalad akkor rezgéesek fog okozni megváltoznak a pólusok és ennek következtében a földön és ez katasztrofákat fog generálni.. 3-szor megtörtént történelemben a bibliában.. az özönvízkor.. még 2 alkalom és azt hiszem jégkorszak is ennek köszönhető.. de sztem ez hülyeség..:S
2012. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocsi, nem jelent világvégét akart lenni...
2012. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz világvége, ugyanis megtalálták a Maja naptár többi részét :D

Lehet FElpontozni...

2012. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor MINDENKINEK nagyon boldog Karacsonyt kivanok,igy,hogy NEM lett vilagvege :)))

Helyette legyen vilagbeke :)

Sziasztok :)

2012. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!