Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az elméletemről...

Mit gondoltok az elméletemről a világvégével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos én nem fogok semmiféle null sík illetve, hasonló elméletekkel foglalkozni, ugyanis ezek szerintem dezinformációk. Magam szinte az összeset olvastam, hallottam.

Eléggé más a szemléletem, valójában benne vagyok már egy ideje a háttérhatalom tanulmányozásának ügyében. Illuminati,freemasons, kinek hogy tetszik.

De nem is igazából erről szeretnék beszélni, hanem a tudatmanipulációról, a tudat befolyásolásáról. Nem tudom olvastátok e Drábik János: Tudatmódosítás című könyvét. Ebben leírja, hogyan lehet programozni több személyiséget, és hogyan kell egyesekből ilyen "slave"t faragni, valamint, ami a legfontosabb ún mandzsúriai jelölteket, progrmozott gyilkosokat......Tehát mi van ha a fenyegetést nem kívülről kell várnunk, hanem belülről.

A hazai és külföldi példák mostanában mind ezt mutatják...itthoni családírtók, gyermekgyilkosok, valamint külföldön is rendkívüli módon megszaporodtak és főleg egyre brutálisabbak..Véletlen vajon ez?? mind gonoszak lennének velejéig..vagy csak a világvége misztéria okán a programozás széleskörűbb, és akár áldozat jellegű??? Tehát, hogy így áldoznak egyesek a háttérből a vélt istenüknek????


2012. dec. 18. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát azzal, hogy világvége őrületet kreálnak "valakik", felnagyítva és meghamisítva egyes ókori nép(ek) feljegyzéseit, írásait, lényegében zöld utat adnak maguknak arra, hogy egyes mocsokságokat kiviteleznének, azáltal, hogy rájuk terelődne a szó. Persze, akik hosszabb ideje tanulmányoznak bizonyos oldalakat a pakliban, tudják, hogy ezt mire fogják felhasználni, tehát vallom, hogy ha 21,én is lesz valami, az semmiképp sem kivülről fog jönni, még ha annak tűnik is.
2012. dec. 18. 11:32
 2/4 anonim válasza:

Igen, könnyen lehet hogy így van.


De azért nézzünk magunkba először. Mi mindent megtettünk amit lehet, hogy ne így legyen?

2012. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell ahhoz december 21-e, hogy az emberek kegyetlenséget kövessenek el, vagy isteneiknek áldozzanak. Nem kell a történelemben nagyon messzire menni ahhoz, hogy valaki elvakult vallásosságában merényletet kövessen el az emberek /emberiség ellen.

Igen, nagy fenyegetettséget jelentenek ránk az öngyilkosmerénylők. Soha nem lehet tudni, hogy mikor sétál be a bevásárlóközpontba egy őrült felfegyverkezve, bombával, mondván, hogy az ő istene azt követeli, hogy most mindenkivel végezzen. Ennek a veszélye mindig fennáll. Hogy december 21-én nagyobb e az esélye? Talán igen. A világ tele van most feszültséggel, megválaszolatlan kérdésekkel és soha nem lehet tudni, hogy ki és mikor kattan be igazán.

Igen, a legnagyobb fenyegetést nem egy meteor, vagy kisbolygó, az univerzum jelentii ránk nézve, de nem is a természeti katasztrófák. A legnagyobb veszélyt a rengeteg nukleáris és biológiai fegyver jelenti, de legfőképp, hogy soha nem lehet tudni, hogy kinek a kezébe kerülnek ezek.

Ha most kitörne a 3. világháború, annak beláthatatlan következményei lennének, amelyet biztos, hogy az emberiség alig élne túl.


Gyerekgyilkosok, családírtók mindig is voltak. A legkegyetlenebb állatfaj az ember, mert ő nem csak a túlélés miatt képes megölni saját fajtársát. Ez mindig is így volt és mindig így lesz.

A "tudatmódosítás", agymosás, mint olyan nem csak a jelenkor sajátja. Igazából nem is olyan bonyolult a receptje: Kell egy tudásában 100%-ig magabiztos, karizmatikus egyén, néhány tucat kevésbé magabiztos, valamiben bizonytalan személyiség és már kész is van. Megvan a vezér és a követők. Innentől kezdve pedig gyakorlatilag a vezér arra veszi rá követőit, amire csak akarja.

Én nem keresnék nagy összeesküvést a mostani világvége hisztéria hátterében sem. A világvége azóta foglalkoztatja az embert amióta csak létezik. Mindenféle dátumot kitaláltak már és még vár is ránk néhány.

Viszont egy biztos: a világban tapasztalt kegyetlenséghez nem kell világvége dátum. Megtörténik az "magától" is.

2012. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az udvariatlan és szembántó módon halmozott kérdőjeleid ellenére igyekszem komolyan és kulturáltan válaszolni:

A fenyegetéseknek, amiket leírtál, lehetséges a valóságalapja, de attól még semmi köze a világvégéhez, nem indokolja, nem magyarázza azt. Ezen dolgok egyike, sem összessége sem okozna világvégét.

A programozásról: van alapja ennek, de nagyon fel van fújva. Valóban több és brutálisabb bűncselekmény történik, de az elidegenedést, az értékrendek eltűnését és a társadalmi rétegek közti szakadék növekedését, sőt, a média ráerősítő, felfújó szerepét sokkal józanabb indokként lehet felhozni, mint valami misztikus, darkos "programozást".

2012. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!