Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogy holnaptól 2...

Igaz lehet, hogy holnaptól 2 Nap lesz az égen?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam, mivel a Föld "átrezeg" egy magasabb "dimenzióba", konkrétan az 5. be..( a 4.lesz az átmenet, ha úgy tetszik a rezegtetőközeg), úgy a Nap is szétválik, és két kisebb Nap lesz, míg az átmenet véget nem ér.
2012. dec. 20. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
lehet
2012. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
három
2012. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jézus :) ***** válasza:
90%

Gondolkodjunk mán´ egy kicsit!


Miaz hogy átmegy egy dimenzión ? WTF?!!


3 dimenziót ismerünk, térbeli megjelenítésnél.

4. dimenzió az idő. azt akarod mondani, hogy átrezgünk az időn?

Mi az 5. dimenzió? Érzékelés? Akkor eleve nem kell átrezegned sehová.

Nap már csak a saját tömegéből kifolyólag sem hasadhat ketté. Ismernéd a csillag életpályáját (vörös óriás, fehér törpe, pulzár, fekete lyuk), akkor nem is jutna ilyen eszedbe.


"Istenem, bocsáss meg nekik, nem tudják mit cselekszenek!"

2012. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem én gondolom, és nem az Einstein-i(ő volt az azt hiszem aki először felvetette az idő mint 4.dimenzió fogalmát) dimenziókról van szó. Ezo-s körökben a dimenzió mást jelent, mint matematikus körökben szerintem. Egyébként a matematikusok egy része is több térdimenzióval számol.
2012. dec. 20. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztosan tudom hogy nem lessz két nap:D sőt még három sem :)) de abban biztos vagyok hogy holnap péntek majd azután szombat lessz
2012. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A dimenzió szót idézőjelben raktam a kötekedők kedvéért, nem matematikai dimenziókra gondoltam, bár mint mondtam azt se zárják ki a kutatók...pl hiperkocka... Szerintem nem arra gondolnak, hogy a Nap ebben a rezgési tartományban válik ketté, hanem hogy az átmenet során szükséges energiamennyiség miatt 2 "gyengébb" Napot kapunk..
2012. dec. 20. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem hiszem el hogy te ezt komolyan veszed holnap nem lesz, világvége nem lesz, két nap holnap ugyanolyan Nap lessz mint, ma!!!!!:)
2012. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem veszem komolyan csak érdekelt, hogy más is hallott e már erről a teóriáról...valamint + 1 teória a sok közül :D
2012. dec. 20. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Két napunk és kilenc Holdunk lesz. Mert szegény Holdat se hagyjuk már ki. Ő nem osztódhat? Csak a Nap?
2012. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szétrezeg, hanem a reptoidok hoznak még egy Napot, hogy mi itt megsüljünk :D
2012. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!