Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Hülye válaszokkkal kíméljetek pls. Azok tanácsát kérem akiknek 1-szer már megcsinálták
2012. dec. 20. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kioktatni, sem hülye választ adni.

De nem szórakozás. Nemtudom léteznek-e szellemek, én hiszek bennük, de szerintem nem kéne őket zaklatni. Hallottál már olyat, hogy egy családban a gyerekek szellemet idéztek, és ott maradtak a szellemek mert nemtudtak visszajutni? Szeretnéd, hogy téged kísértsen? NEM SZÓRAKOZÁS.

De ha ennyire akarok, akkor a google a barátod.

2012. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? azt hittem a google egy kereső program, amugy meg nem a te gondod h én mit csinálok
2012. dec. 20. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Julcsika orülj inkább neki, hogy vettem a fáradtságot és írtam neked.

Csak az értelmi szinted miatt nem írok neked, hogy remélem egész életedbe kísérteni fog téged.

2012. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1, Julcsika nem vagyok, Julcsi vagyok 2, nem tudsz semmit 3, nem fáradság írni sehova
2012. dec. 20. 21:10
 5/6 anonim válasza:
Ha még érdekel a dolog én megírom de csak privátban mert lehet hogy már nem érdekel téged és kicsit hosszú.
2013. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen érdekel még, és bocs h nem írtam csak mostanába csak az üziket néztem:/
2013. jan. 21. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!