Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az a bizonyos holnappal ti,...

Ricsi114500 kérdése:

Az a bizonyos holnappal ti, hogy vagytok? (2012. dec.21)

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén én nem nagyon hiszek a világvégében mert már vagy 5 alkalommal jósoltak ilyet.

De kíváncsi vagyok hogy azok akik több milliót költöttek ilyen óvohelyekre és mégse lesz világvége azoknak milyen ciki lesz má nem?



2012. dec. 20. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem orulni fognak, hogy tuleltek :D


az ovohely es hasonlo pedig jo lesz az ezutan kovetkezo vilagvegere :D

2012. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én nem a világ végétől félek :) Inkább attól, hogy eztán se lesz semmi változás :) Bár, legalább, ha tényleg itt a világ vége, megnyugtat az a tudat, hogy nem lesz senki, aki a fejemhez vágja.: Nah én megmondtam! :D
2012. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol mar holnap reggel van,es meg megvannak.
2012. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így: [link]

Nekem ez már az ötödik világvágám legalább, amit túlélek.

Egyébként ciki, hogy mindenki hisztizik a maja naptár miatt, de szerintem 99%-nak fogalma sincs róla, hogy egyáltalán az milyen :D [link]

2012. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Napkiraly ***** válasza:
én most indulok, van még 5 órám. Veszek egy whiskeyt, felbérelek három lányt a szabadkai úton, aztán indul a móka. Ha holnap is felkelek max másnapos leszek
2012. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 10 pec mulva indulok a simsonnal arra a titkos balaton alatti bunkerhez! nézutána . még pont odaérek mielőtt a katonaság lezárja a bejáratot!
2012. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én már lebeszéltem egy utolsó szexet, biztos ami biztos...ha az megvolt, utána felőlem jöhet :)
2012. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!