Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magamon segíteni?

Hogyan tudnék magamon segíteni?

Figyelt kérdés

Én nem értek a hókuszpókusz dolgokhoz,viszont rájöttem arra hogy mik a démonaim az életemben.Milyen dolog akadályoz meg abban hogy boldog legyek,és ez nem más mint a szépség vagyis annak a hiánya.Vázolom a helyzetet:én egy nagyon szép és hiú kislánynak születtem,állandóan a tükör előtt álltam legszebb lány az osztályban stb.Aztán mindig jött valamilyen esztétikai probléma,pl futó szemölcs az orrom körül,9 éves koromban,ami leszáradt 3 év múlva,majd 11-12 éves koromban jöttek elő nagyon csúnya és rengeteg pattanás.Majd 8-adikos koromban hála egy bőrgyógyásznak kaptam ecsetelőt,amitől szép lett az arcom,és ismét szép lehettem.

Közép iskolában én voltam a legszebb lány a suliban 2 évig,azért csak 2 évig mert idő közben megbetegedtem,a hormonrendszerem,ahogy telt az idő évek egyre torzabb lettem hullott a hajam ,sápadt a voltam,a fogaim össze vissza kezdtek állni.22 éves kormomban a fejem tetején már alig volt hajam.De egy orvos ismét segített rajtam,egy szimpla fogamzásgátlóval ami a hormonrendszeremet helyre hozta visszanőtt a hajam,most már mindenki dicséri,ismét megőrülnek értem a pasik úgy hívnak a szép lány.

Viszont nagyon precízen kell szednem a gyógyszert csak 1 szemet kell elfelejtenem bevenni és ismét felborul a hormonháztartásom.Illetve biztos nem fogok életem végéig gyógyszert szedni tehát ez a dolog még mindig fenyeget,és fenyegetve is érzem magam.

A kérdés az hogy mi ebből a tanulság amit észre kellene vennem,amit meg kellene tanulnom,milyen összefüggés van én a szépség és a torzság között.Erre viszont nem jöttem rá.



2012. dec. 30. 14:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Te bolond vagy:D
2012. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fiú vagy e vagy lány,de ami biztos hogy nincs benned egy cseppnyi empátia sem.
2012. dec. 30. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ez vegyes érzelmekkel volt tele.

Mindenesetre gratulálok,hogy valamilyen szintem orvosolni tudtad a problémáidat.

Bár nem gondolom azt,hogy ebben lenne tanulság.Mindössze egy sor balszerencsés eset játszott össze,de ebben nincs mélyebb mondanivaló.

2012. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát jól látod a balszerencséről tudnék mesélni.
2012. dec. 30. 14:38
 5/11 A kérdező kommentje:
:-) Az életem is eléggé vegyes mélységek és magasságok intenzíven.
2012. dec. 30. 14:40
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
A hiúság a 7 főbűn egyike...
2012. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Így van! Te megkaptad méltó büntetésed, amiért hiú voltál... ennyi a történet.
2012. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Machinev válasza:
Egy nő élete végéig küzd a szépségéért, és mindegy, hogy az élet hányszor kényszerít térdre, mindíg tudni kell felállni, ami neked párszor sikerült is ;)
2012. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szerencsétlenségek és nehézségek alázatosabbá tesznek. Belső fejlődést indíthatnak el.
2012. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És még annyit hogy nem pontoztam le senkit és nem is fogok.
2012. dec. 30. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!