Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Igaz...

Ti mit gondoltok erről? Igaz szerintetek?

2013. jan. 2. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz lehet.
2013. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben, a vodafonet a ku klux klán alapította és esténként négereket égetnek a pincéikben.
2013. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Konspirációs teóriákban tuti, bár nekem kicsit sok...
2013. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát úgy látszik, egy-két vodafone alkalmazott nagyon haragszik a cégre.
2013. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hmm...érdekes,de szerintem túl van bonyolítva,már túl sok mindent belemagyaráznak,de ennek ellenére elgondolkodtató.
2013. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A videót elkészítését támogatta a telekom és a telenor :)
2013. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os ott a pont :D
2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először hülyeségnek tartottam de végignéztem az egészvideósorozatot és most már tudom:Sebestyén Balázs az ördög.
2013. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem belemagyarázás és valaki nagyon ráért ilyeneket kitalálni. Ennyi erővel én meg csinálhatok egy videót, ahol bebizonyítom, hogy az nem vércsepp, hanem egy macsakaköröm. (Felhívnám mindenki figyelmét, hogy a következőt most találtam ki!!!!! 2 perce, nincs semmi valóságalapja,csak rágoogleztam h honnan származik a macskaköröm szó illetve milyen hatása van a piros színnek és a macskaköröm nevű virágnak.)Tehát a macskakörmöt angolul ditto mark-nak hívják, amit egy toszkán nyelvjárásból vettek át, és azt jelenti, hogy "mondani" vagy állandósult szókapcsolatként "az elmesélt történet". A Vodafone ezzel úgy manipulál, hogy tudat alatt azt éri el, hogy minden általa mondott hazugságot igazként értelmezzünk. Ezt erősíti a vörös szín, amivel felhívja magára a figyelmet. A színek szakértői szerint a piros egy nagyon érzelmes, gazdag szín, felgyorsítja az ember belső folyamatait, növeli a légzésszámot, és emeli a vérnyomást. Ezzel is ingerel, hogy Vodafone terméket vegyünk. Ezt az erős sugallatot észrevennénk, de direkt tompítja az, hogy a macskaköröm mint virág a népi gyógyászatban a szapora szívverés megnyugtatására és a magas vérnyomás csökkentésére alkalmas, ez az ősi tudás meg ugye mindannyiónkban alapból benne van, úgyhogy tudat alatt így értelmezzük.
2013. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ma már nem fogok aludni !
2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!