Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen Erdélyben történt...

Milyen Erdélyben történt rémtörténeteket ismertek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 21:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
A valóság alapja nem biztos hogy száz százalék mert én is csak hallottam. Nagypapám az 1900-as évek elején átutazóban járt Erdélyben.Akkoriban még szekérrel jártak az emberek, de nem messze tőlük az út mentén egy nagyon gyors fényt láttak elsuhanni. Elmondásuk alapján olyan volt mint egy gyors autó de akkor ez még lehetetlen volt. Az elsuhanás pillanatában a lovak megálltak és idegesek lettek. Lehet egy UFÓ volt. :) :) :)
2013. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"[...] Az elsuhanás pillanatában a lovak megálltak és idegesek lettek. Lehet egy UFÓ volt. :) :) :)"


Gömbvillámok - a statisztikák ellenére még mindig nagyságrendekkel valószínűbbek, mint a földönkívüliek.

2013. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ez tény de annó gyermekként ez számomra nagyon izgalmas történt volt. :) :) :) Bár a hasonló észleléseket ma már meg tudjuk magyarázni fizikai törvényekkel de akkoriban az emberek többsége szerintem az sem tudta mi a fizika. :) :) :) Valljuk be gyermekként mindenki inkább gondol UFÓ-ra mint sem egy egyszerű villámra. :)
2013. jan. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Gyilkos-tó? Valakinek? Keressetek rá! :D
2013. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 zoli17 válasza:

Két székely beszélget. Mondja az egyik:

- Te koma, miért nincs rajtad sapka?!

- Hát, szomszéd, a balesetem óta nem hordok sapkát!

- Milyen baleset? - csodálkozik a szomszéd.

- Múltkor megkínáltak pálinkával, de nem hallottam meg!!

2013. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Aida92 ***** válasza:
Drakula bácsii *.* xĐĐ
2013. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Székely öreg ül a forrás mellett .

odamegy egy ember inni .

Székely : csak viggyázni azzal a vizzel mert mérgező.

Ember : Ce spui taicá? (mit makogsz tatácska ?... románul )

Székely: á semmi semmi XD nem tom ha leesett , Kis segitseg a szekelyek utaljak az oláhokat . Na tehát , Kolozsvár mellet van egy kis város Bács , már szinte a város része , mellette van a bácsi erdő , ott van mindeféle eset , ufo , szellem, kripid , csöves, minden van ott , ismerőseim egyszer vmi románokkal táboroztak télen ott, és állitólag apácákat láttak menni a nagy hóban

, és nem reagáltak az ismerőseim üvöltésére , majd pedig mikor odamentek és az apáczák meglátták akkor állitolag eltűntek , igaz vagz sem , érdekes . ja és ugyanott meg van egz tisztás ahol állitolag a magnes polusai megfordulnak , vagz nem működnek .

2013. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!