Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen rémtörténeteket ismertek?

Nuh299 kérdése:

Milyen rémtörténeteket ismertek?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen írjátok le amit tudtok.

Ha szeretnétek akkor privát üzenetként.


2012. júl. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer hallottam egy „ezohívő” beszélgetését egy szkeptikussal. A végén kezet fogtak, s előbbi megköszönte utóbbinak, hogy felnyitotta a szemét. Most már ő is szkeptikus. Elég rémisztő.
2012. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élj itt, és máris megkímélsz egy írástól.
2012. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Miskolcon történt még a '80-as években(egyesek szerint a '70-es években), hogy 6 rocker srác elhatározta, hogy megidézik Sátánt, de legalábbis valamelyik démont. Felmentek a Kis-Avason található pincesorra, és ott az egyik elhagyatott ház pincéjében nekiálltak az idézésnek. Egy papírról-amit az értelmi szerző, ki tudja honnan kapott- olvasták fel a rítust, hogy mit kell csinálni. Pentagrammot rajzoltak a földre krétával majd egy kört rajzoltak a csillag köré és ugyanilyen alakban gyertyákat tettek a földre. Megkezdték az idézést. A srác, aki a papírt szerezte beállt a kör közepére, egy-egy fiú pedig a csillag csúcsainál foglalt helyet. Kántálni kezdtek valamit (hallottam valakiről, aki tudja szöveget,de az a világ összes kincséért sem árulná el, hogy mi az). Egyszer csak iszonyatos lódobogásszerű dörömbölést hallottak a fejük felett. Ijedtükben megszakították a kört és elkezdtek futni a padlás felé, mindenki vitt magával botokat, hogy elintézzék azt , aki szórakozik velük, mert azt hitték, hogy csak szívatja őket valaki. A fő rocker ment elől felfelé a csigalépcsőn és mikor berúgta a padlás ajtaját egy nagyot sikoltott és visszagurult a lépcsőn magával sodorva még két gyereket. aztán hallottak, hogy a padlástér ablakai kitörnek. Mikor felocsúdtak a srác mellébe bele volt égve egy patkónyom. Sokkot kapott, majd a pszichiátriára került és azóta is ott van. Ha szólnak hozzá csak annyit motyog maga elé meredve:"Az ördög...az ördög! Én láttam...én láttam!" Állítólag olyan 50 és 60 közötti, még él, de zárt osztályon van és nem látogatható. Bár halkan megjegyzem szerintem ez csak egy urban legend.
2012. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
70%

orbán viktort még 4 évre megválasztják


ennél rémesebb történet nincs ebben az országban

2012. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chrishu ***** válasza:
2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MLaci$ válasza:
Egyszer bátyámmal megyünk itt monoron a kilato fele,a hosszabb úton,és megláttunk vmit a földön,megnézem közelebbről,patkónyomok,de túl közel voltak egymástól,hogy lóhoz tartozzanak.Megyünk tovább,a jelek egészen a kilátó mögötti erdőig.Figyelünk.Valami mozog az erdőben,nagyon gyors,közeledik,bátyámmal felszálltunk a biciklire és gyorsan hazahúztunk onnan.Másnap nem volt eső,se szél,de a patanyomok,és az a valami is eltűnt.
2012. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez mindent elmond! Rémtörténet Made in Hungary!


http://www.youtube.com/watch?v=ngkOOjngaw4

2012. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!