Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Működnek-e a születésnapi...

Működnek-e a születésnapi kívánságok?

Figyelt kérdés

Kívántál-e már? Itt nem arra gondolok, hogy a születésnapod előtt 2 héttel kértél egy ... teszem azt, nadrágot, hanem arra, hogy a gyertya/gyertyák elfújása előtt kívántál-e? A kívánságod "beteljesült"? Azért kérdem, mert közeleg a szülinapom és lenne egy kívánságom. Meg ugye szokták mondani, hogy "Kívánj valamit és fújd el a gyertyát/kat!"

Mindenki véleménye érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. jan. 11. 22:48
 1/5 anonim válasza:

Nem. Én 6 évesen kértem egy pónit szülinapomra, de nem kaptam meg. :'(

Remélem neked sikerül! :)

2013. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem működik, ahogy a hullócsillag se
2013. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsizsik666 ***** válasza:
Nem, nem kívántalak még.
2013. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha hiszel benne működik
2013. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia:) Én mibdig is hittem benne, kicsit babonás vagyok, lehet. Kiskoromtól kezdve mindig is kívántam, még sosem teljesült, persze nem túl reális dolgokat kértem (el tudod képzelni, mit kérhet egy 5 éves gyerek, egy macskát kértem:)) és kívántam már párszor azt is az elmúlt néhány éveimben, hogy összejöjjek a kiveszemeltemmel, de egyiket sem gondoltam komolyan, szerettem volna teljes igazából. Most 15 éves vagyok, és egy olyat kívántam, amire teljes szívemből-lelkemből vágytam, őszintén, és ez egy gondolati dolog:) Ma teljesült, másfél hónappal a 'kívánás' után, és mondanom sem kell, én vagyok a világ legboldogabb embere:))) Sok sikert neked is!
2015. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!