Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Beteljesült Kívánságok?...

Beteljesült Kívánságok? Nektek valóra vált? Milyen tippek vannak még? 1 tipp bővebben.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ajánlotta ezt a tippet. : Piros papírra, ÚJ! zöld tollal fel kell írni egy kívánságot. Fontos, hogy ne úgy írjuk, hogy szeretném, hogy..., hanem úgy mintha megtörtént már volna. ( pl. Köszönöm, hogy sikeres érettségi vizsgát tettem. ) El kell tenni a ház bármely részébe. Nem kell állandóan rá gondolni, teljesülni fog.

Ti tudtok ilyen tippeket mondani, ami be is vált?


2012. aug. 1. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sikerült a sikeres érettségi egy hasonló igen egyszerű trükkel:


tanultam.

2012. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Kifogtam egy aranyhalat. Nem mondott semmit, de tudtam, hogy kívánhatok hármat. Elsőnek azt kívántam, ismerkedjünk meg egy új fajjal -> közelednek a reptoidok, másodjára azt kívántam, hogy legyen egy bölcs idegen vezetőnk -> alaje a plejád, harmadjára azt kívántam, hogy sok ember világosodjon meg és ne a vacak tudományban higgyen, hanem a természetfeletti dolgokban -> egyre több értelmes kérdező, az ezotéria témában. Szóval próbálj fogni egy aranyhalat, mert ez tutira beválik.
2012. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Jaaaaj,az a vacak tudomány!Ki a fene akar 40 évnél többet élni?
2012. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nézd meg a Titok című dok.filmet (vagy olvasd el könyvben), ott kifejti mi az a vonzás törvénye és hogy lehet alkalmazni. Az pontosan erről szól,amit most te szeretnél kérdezni
2012. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, pontosan erről szól, csak azt kifelejtette az előző, hogy az egész egy hazugság.
2012. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egyszer láttam egy bejegyzést facebookon, hogy keressek meg egy számot hasonló betűk közt, ha megtaláltam lájkoljam, és osszam meg egy bizonyos időn belül, eleinte hülyeségnek tartottam, de egyszer kipróbáltam, hát meglepett a Bugatti Veyron a házam előtt...
2012. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ingecengi válasza:
100%
imádkozzatok érte nekem bevált:D
2012. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az önbeteljesitőjóslat nem hülyeség (titok, vonzás törvénye) , hanem életfilozófia. Nekem bevált, és ajánlom is!
2012. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na ezt egyszer kipróbálom:DD
2012. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
78%
első és ingecengi, igazatok van:)
2012. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!