Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki idézett már szellemet?

Ki idézett már szellemet?

Figyelt kérdés
Ha valaki igen akkor légyszi ird meg mien volt
2013. jan. 13. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én! hát ne tudd meg nagyon féltünk!!
2013. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ÉN biztosan nem próbálom újra, még kb. 12 éves koromban barátnőmmel a nagyim szellemét akartuk megidézni (persze brachiból). Nappal volt, de sötétítettünk, fehér gyertya, minden, és kértük, ha itt van, akkor adjon valami jelet. ERre a konyhában csörögni keztek a kanalak az edényszírótban! De nem ám egyet, mert éppen igazodtak, hanem mintha valaki turkált volna köztük. Aztán kis idő múlva újra. Persze csak ketten voltunk otthon. Villámgyorsan elhúztunk hazulról...
2013. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
uh én még nem próbáltam! de kiprobalnam csak a félelem kedvéért :D amugy nagyon felek az ilyen dolgoktól xD
2013. jan. 13. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki, mert itt marad a szellem és egész életedben kisérteni fog!!!!!!!!!!
2013. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény szellemeknek komolyan nincsen jobb dolguk, minthogy kanalakat csörgessenek?
2013. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
De most komolyan,te hiszel a szellem idézésbe?A szellemekbe hiszek. Csak szerintem nem szellemek de ez egy másik történet. De maragyunk a vallásos verziónál. MI a fenéért hallgatna rád??ÉS ha már eljött mert a kis család tagja meg idézte,rögtön neki ál melozni? Ezalatt azt értem hogy átrendezi a szobát asztalt emelget meg evőeszközöket csörget. Akkor már mért nem fog egy író eszközt és ír a falra?Vagy mikor meg halunk kapunk egy szellem viselkedési kézikönyvet,hogy mit kel csinálni ha valaki meg idéz?: ) Nemá gyerekek.A kedvencem hogy ha valaki ilyet csinál akkor az egyik azt mondja hogy halott valamit az tuti hogy a többi is halotta. Mert bevagytok tojva és ilyenkor aztán a képzel erő a csillagos határ.Annó a koleszba is csinálták a srácok,és én is mentem csak én a sör végett:)Hülyeségből felugrottam hogy "Bazki láttad azt halottad ott?"És rögtön az egész bagázs halott mindenfélét:)Holott sehol semmi nem volt ott:)A szellem idézés egy átverés. Gondolj bele,csak a vita kedvéért van meny meg pokol. A két nagy guru nem tud parancsolni az itt maradt szellemnek,de pistike a szomszéd utcából a könyvtárban olvasott tudásával és a filmbeli emlékeivel meg táncoltatja őket:)
2013. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 loupsolitaire ***** válasza:

Nincs nektek szívetek?

Gondoljatok bele. Szerencsétlen szellem nyugisan lógatja a lábát a túlvilágon, mire tizenéves kislányok visszarángatják kanalat csörgetni. Hát én tuti az illetők nyakára ülnék életük végéig.

2013. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát oan vót,hogy magamra terítettem egy fehér lepedőt és huhogtam.
2013. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint amikor a south parkban megidézik Bigi Smolsz-t :D

[link]

itt a videó ajánlom mindenkinek jó rész :)

2013. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!