Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok, amikor...

Ti mit csináltatok, amikor épp világvégének kellett volna lenni?

Figyelt kérdés
Mert én személy szerint épp dolgoztam és annyira le*artam:D
2013. jan. 13. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Éppen megmentettem a világot.
2013. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Félelmemben egész délután a kocsmában söröztem:)


(nálunk akkor volt világvége, amikor hazaértem)

2013. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A téli szabi első napja volt, otthon pihentem, gépeztem, kaját vásároltam, talán főztem is valamit.
2013. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lilith1994 ***** válasza:
Nem tom vagy ettünk vagy szeretkeztünk :)
2013. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én bevoltam tojva:)De mint az állat. Számolgattam a perceket. Még Bruce Willist is felhívtam hogy menyen robbantsa fel a nibirut,de mondta hogy nem ér rá. De nem estem kétségbe dobtam egy emailt Chuck Norrisnak hogy most mi a fene legyen. Rendes volt és felhívott mondta hogy ne szarjak be,mert ha túl közel jön pörgő rúgással elintézi továbbá hozzá tette hogy ha meteor jön az is véres orral távozik. Akkor egy kicsit meg nyugodtam hogy jó tudni hogy Norris van nekünk. De aztán mondom mi van ha jönnek az idegenek?Gyors dobtam pár smst és felhívtak hogy nincs gáz,mert a legkeményebb emberek őrzik a világot. Olyanok mint Arnold Swarzenegger akinek olyan stukerja van ami sosem fogy ki,és mellé sose találják el mert lőszerlepergető kenőcsel kenegeti magát.AZtán ugye ott a jó öreg Seagal aki úgy kitekergeti a nyakukat meg a kezüket és úgy vagdalja földhöz őket hogy azt is megemlegetik hogy a naprendszerünkbe jöttek. Aztán ne felejtsük el a jó öreg Van Dammeot aki pörgő rúgással mindent lerúg legyen az meteor csészealj stb nincs akadály. Úgy hogy tudván hogy nincs baj és az örzök vigyáznak ránk. Úgy bebasztam hogy este 8tól másnap délig erősen hiányosak az emlékeim:)
2013. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szerintem csokit ettem :)
2013. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Aludtam mert tudtam hogy hülyeség és nem lesz semmi...később meg megnéztem az időkép közvetítését.
2013. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Melyikre gondolsz? Én 57-ben születtem. Volt eddig vagy tíz világvége.
2013. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Készültségben álltam, és állok azóta is:|
2013. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Zsizsik666 ***** válasza:
Mi a téli napfordulót akartuk ünnepelni, de kicsit elnéztük, mert már előtte is iszogattunk, így az 22.-én lett megtartva, 21.-e meg kiesett, azt hittük, 22.-én van :)
2013. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!