Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csináltatok már psi-labdát?...

.Anonymus. kérdése:

Csináltatok már psi-labdát? Ha igen elmondanátok tapasztalatotokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én csak probálok még csinálni

kezdő vagyok.

pár siker volt már.

de látni nem mindenki tudja, ha láttod akkor asszem az aurát is láthatod. (kiemelve azt hiszem!)

2011. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 12. 12:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Én már csináltam elég sokszor, már simán meg tudom csinálni. Az elején nagyon kellett mindig koncentrálnom, de már annyira nem kell. Nagyon nem lehet leírni, hogy milyen érzés. Taszítás-vonzás a kezeid közt, hő, látni nem nagyon lehet (kicsit igen, de az is ilyen átlátszó, nem tudom mihez hasonlítani), és sok dolgot nem is lehet vele csinálni. De néha egyszerűen jó érezni. :) Még fejlesztem. :)
2011. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

am amugy vannak jó hatásai a psi labdának.


tovább lehet fejleszteni is.

ismerek olyat aki már tovább fejlesztete :D

2011. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hogy fejlesztette tovább?
2011. aug. 12. 18:42
 6/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én is most ezen a továbbfejlesztésen dolgozok, (már ha lehet ilyet mondani :D) és én úgy akarom kezdeni, hogy valamilyen energiával, pl. pozitív energiával megtöltöm, és megpróbálom 'magamba fogadni' (először inkább magamon kísérletezek :) ). Vagy pont hogy a rossz energiáimat töltöm bele, és így megtisztítom magam. :) Elméletben jól hangzik, de nem tudom mennyire lesz sikeres.
2011. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ugy tudom ha elégé összesűrited látható. nem biztos.

elküldtem privátban az oldalt ahol le van irva hogy készitsd.

2011. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Killgun ***** válasza:
Igen lehet látni,ha sűrű,vagy auralátással,vagy 3. szemmel...Én már továbfejlesztettem :') átkokhoz szívesen hazsnálom,tisztításra sem rossz,elektromos labda,psi bomba,ami kb annyi,hogy felrobbantom a psi ballt :') Az átok nagyon jó vele,de tisztítást ne felejtsétek utána!
2011. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
Hamar elolvad :( Beteszem a pisit a fagyasztóba, mikor már majdnem megfagyott, gombócba gyúrom, de pillanatok alatt elolvad, és rettenetes pisiszag lesz mindenhol egész nap. Nem is csinálok több pisilabdát!
2011. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

előzőnek:

az nem pisi labda!!!

...

hihetetlen -.-''


csak addig nem hiszel semmiben amedig nem tapasztalod meg :D

2011. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!