Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Legtöbb filmben mint pl:tükrök....stb azt mondják hogy a tükrökben szellemek vannak stb...

A feng shui szerint a tükör jó hatással van a házra terekre...most akkor mi igaz??

Sok tükröt használtok?


2009. aug. 29. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nálam mindenütt tükör van.Nagyítja és világosítja a szobát.Sem a fengshuiban,sem a szellemekben nem hiszek.Nekem ez tetszik.
2009. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
57%

Tükrökben szellemek? LOL, na persze, és ezt ki találta ki? Nem kell minden hülyeséget elhinni.

Ha neked tetszik a tükör, akkor nyugodtan rakj a szobádba, vagy akárhová, nem fog semmilyen szellem előjönni belőle.

2009. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindegy,hogy hiszel a szellemekben,vagy sem. A tükör nem rossz dolog,de engem nagyon zavar,tehát nincs a szobámba. Este nagyon idegesít,ha nincs teljesen sötét,és a tükör még vissza is veri azt a kicsi fényt. Ha megmozdult valami,akkor mindig láttam a tükörben is,aminek így nagyon rémisztő hatása lett. Persze kipróbálhatod.
2009. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az általad említett filmet én is láttam, jó kis rettegős, de ezen kívül hasonló világról olvashatsz az Alice tükörországban (Lewis Carroll) c. könyvben is :) A fantáziának nincsenek határai, erre az analógiára bárhol rejtőzhetnek megmagyarázhatatlan dolgok.

A Feng Shui-ban valóban elég sok szó esik a tükrökről, de nem csak pozitív értelemben. A hálószobában való alkalmazásukat pl. határozottan károsnak ítéli, pedig manapság ez nagy divat. De pl. határozottan jó hatása van az étkezőben, az asztal felett elhelyezett tükörnek, ami a feng shui szerint megsokszorozza az ételeink energiáját, ilyen szempontból gazdagságot hoz a lakóknak. A ház más területein való alkalmazásuk sem ilyen egyszerű, lényegük az energiák megsokszorozása, bár nem mindegy, hogy ez az energia milyen. Amennyiben negatív energiát sokszoroz meg, az nem jó, értelemszerűen. Ha tervszerűen akarsz tükröket alkalmazni, olvass utána, rengeteg információ van róluk a neten is.

A terek világosítása, optikai növelése természetesen igaz, de nem biztos, hogy végeredményben jó hatással van a köztük élő emberekre.

2009. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!