Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez véletlen vagy...

Szerintetek ez véletlen vagy tényleg űldöz a sorsom? Lehet ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés
A volt párommal együtt voltam 5 évig, szakítottunk és rá egy évre megismerkedtem a mostani párommal akinek a keresztneve ugyan az mint az exemnek, ráadásul még a vezetéknevük csengése is ugyan az, ugyan annyi betűből áll és ugyan azok a magánhangzók benne. Ugyan annak a hobbinak hódólnak szenvedélyesen, ugyan az az édesanyjuk keresztneve és még az elöttem lévő párjuknak is ugyan az a keresztnevük... Ez már túl sok hogy véletlen legyen... Lehet ennek valami jelentősége? Tegnap este a párom megjegyezte, hogy üldőz a sors...
2013. jan. 24. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sőt, te is ugyanaz az ember vagy most, mint a másik pároddal voltál. Ez a lényeg.
2013. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sors nem üldöz. Ha hiszel a sorsban, és a leírtakhoz hasonló egybeeséseket és eseményeket a sors számlájára írod, akkor te üldözöd saját magadat.

A véletlen fogalma és ezzel együtt a sors kérdése szubjektív dolog, hozzáállás és hit kérdése, de szerintem felesleges ilyesmivel terhelni magunkat.

2013. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szotyista válasza:
Én amikor összejöttem a mostani párommal rá egy két hétre vettük észre h ugyan az a pin kódunk:)úgy éreztük hogy ez jó és kellemes véletlen...pedig ennek elég kicsi az esélye..azóta is jó érzés tölt el tőle mind a kettőnket..valamit biztos jelent a véletlen vagy az ilyesfajta egybe esés mint amit te írtál...de mélységesen nem szabad vele foglalkozni mert rosszabb leszel minden paranoiásnál :) a sors meg nem tud üldözni mert te vagy saját magad sorsa ;)mosolyogj egy jót az egészen...szerintem ritka dolog örülj neki h érdekes dolgok történnek veled!
2013. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!