Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miközben a "szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miközben a "szerelmes vagyok egy barna hajú lányba" zene szólt, rámnézett egy fiú, aki nekem tetszik. Van jelentősége ennek, vagy lehet véletlen?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen voltunk és ültünk egy asztalnál haverokkal, mulatós zene ment, aminek a szövegében volt egy olyan rész, hogy "szerelmes vagyok egy barna hajú lányba". A fiú, aki nekem tetszik ennél a résznél rámnézett és egy ideig nézett (majdnem olyan volt, mintha nekem énekelte volna)(barna hajam van). Egyébként meg amíg az asztalnál ültünk, rengetegszer nézett felém, teljesen zavarban voltam már, ezért nem mertem ránézni.
2008. febr. 15. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Úh, azt elfelejtettem írni, hogy énekelték azokat a dalokat, meg azt is hogy szerelmes vagyok egy barna hajú lányba, amikor rámnézett.
2008. febr. 15. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Hogy van-e jelentősége, azt csak te fogod tudni kideríteni, ha kideríted a fiú szándékait (esetleg kezdeményezel.)


De valljuk be, ma már nehéz olyan számra táncolni, aminek ne "hasonló szövege" lenne. Úgyhogy akár "véletlen" is lehet :)

2008. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ha nem tetszettél volna neki akkor nem nézett volna! szeritnem bejösz neki.
2008. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem táncoltunk, hanem ültünk egy asztalnál, és ő átlósan ült, és a haverjai mellette voltak, ahol én ültem, ott nem volt semmi haverja
2008. febr. 15. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bejössz neki!
2008. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hacsak nem állt mögötted egy másik barna csaj sztem ez egyértelműen azt jelenti annak hogy bejössz neki!
2008. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bejössz neki.Ha nem mered megkérdezni add meg a számát majd é felhívom.Na ez csak vicc volt, de szerintemmeg kellene kérdezned.Ha nem tőle akkor v.melyik ismerősétől.
2008. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!