Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki babonás, az szerint...

Aki babonás, az szerint jelent valamit az, hogy egy fekete macska döglött meg a házunk előtt?

Figyelt kérdés
Azért vagyok kiváncsi rá, mert én félig-meddig babonás vagyok...

2013. jan. 28. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Megdöglött a balszerencséd.


Üdv,

Gerenda a tisztánlátó

2013. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár szerencsés leszek?Egyénként 8-an élünk a családban, így is biztos, hogy az én balszerencsém döglött meg vagy esetleg valaki másé a családban, esetleg egyszerre mindannyiónké?
2013. jan. 28. 17:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit. A fekete macska nem egyenlő a balszerencsével...
2013. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azért sose tudni, hogy mi hogy s mint van..
2013. jan. 28. 18:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát már komolyan gondolkodom azon hogy egy minden embertől elszigetelt termonukleáris támadás ellen védett bunkerbe megyek.És miért?Mert az ilyen középkori baromságoktól már a hajam hullik csomókban!Most komolyan!A 21. században élünk!Szerencsétlen mavska csupán fekete szőrzetet örökölt annyától,apjától!Nem a Sátán hívta elő egy kátránytóból hogy emberi életeket tegyen tönkre!Csupán fekete színű!


Mintha azt kérdeznéd hogy :elmentem egy temetés előtt,amin éppen egy fekete hajú embert temettek el.Jelent valamit?


Hát nem?


Egyébként hogy ne csak off-oljak:Nem,nem jelent semmit se.És nem jelent semmit se a fekete holló,varjú,egér,kutya és bogár halála se.Ezek az álatok egyszerűen csak:FEKETÉK.

2013. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na és a fekete fecsegő poszáta halála?
2013. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én se hiszek nagyon bennük, de azért kiváncsi vagyok.. :D
2013. jan. 29. 06:42
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Inkább ülj le és gondolkodj el azon, hogy egy érző, ártatlan kis élőlény meghalt, és te így beszélsz róla, és poénkodsz rajta. Szívből gratulálok a lelki nagyságodhoz.
2013. jan. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én szerettem valaha az állatokat, csak olyan sok minden történt, hogy már nem annyira szeretem őket, de attól, hogy így beszélek róla, az még nem jelenti azt, hogy poénkodok..

Lelki nagyságom nem hinném, hogy van, mert tán az emberek eltüntették belőlem a lelkem, mivel már semmi sem érdekel 4 éve...

2013. jan. 30. 06:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg fogsz halni.
2013. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!