Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen gyakran tarsul testen...

Milyen gyakran tarsul testen kivuli elmeny is a halal kozeli elmenyekhez?

Figyelt kérdés

Gyakran vagy nagyon ritkan?

A testen kivuli elmenyeket atelok mindig betudnak szamolni hitelesen az ujraelesztesukkor vegbement muveletekrol?

Vannak olyan testen kivuli elmenyek is, amikor az atelo szemely csak sajat testet latta, de nem latott igazabol semmit ami valoban megtortent korulotte?


2013. jan. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
na, most megígérem, hogy elkezd majd számolni! majd 10 meghalás után írok, hogy mennyi lett az átlag
2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

-.- Rendben... megvarom! -.-

Nincs semmilyen felmeres ezzel kapcsolatban?

2013. jan. 29. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
De, direkt neked tartották számon...
2013. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Antimod ***** válasza:

"Gyakran vagy nagyon ritkan?"

Egyes kutatások szerint a leggyakoribb elem, ezzel kezdődik az élmény - az összes kb. 84%-ában fordul elő ilyen megtapasztalás.


"A testen kivuli elmenyeket atelok mindig betudnak szamolni hitelesen az ujraelesztesukkor vegbement muveletekrol?"

Nem, de amit látnak, az szinte mindig igazolható. Ez a megfigyelőtől függ, mire koncentrál, mit tud megjegyezni. És legfőképpen, mennyi ideig tart a testen kívüli élmény.


"Vannak olyan testen kivuli elmenyek is, amikor az atelo szemely csak sajat testet latta, de nem latott igazabol semmit ami valoban megtortent korulotte?"

Szerintem erre senki sem tud válaszolni, én már rengeteg beszámolót olvastam, de ilyet, még nem. Már ha ezalatt azt érted, hogy csak a testet látta, valahogy a semmiben lebegni/felüdni.

2013. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:

"Nincs semmilyen felmeres ezzel kapcsolatban?"


Több kórházban készültek már - egymástól független - tanulmányok, de nagyon hasonló eredménnyel. Az iands.org-on találsz ilyeneket - de csak angolul.

2013. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy közeli rokonomat 2x is újraélesztettek. Az elsőnél emlékezett testen kívüli élményre a másodiknál nem. Azt sajnos nem tudom, hogy a két esetben meddig volt "odaát", és miért lehet a különbség.
2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!