Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szoktál gondolk...

Milyen gyakran szoktál gondolkozni a végső kérdéseket illetően?

Figyelt kérdés
Én aszt vettem magam észre, hogy az iskolában az unalmas órákon gyakran elgondolkozok ezen, de viszont amikor otthon vagyok szinte sosem. És te?
2012. szept. 9. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz végső kérdések alatt? :)
2012. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem van jobb dolgom is, én pl. órán beszélgetek a haverjaimmal meg ilyesmi, azt mondjuk megértem hogy neked nincsenek.
2012. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre gondol, amire a válasz 42
2012. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szokásos dolgokon szoktam gondolkozni : Van-e mindenható szellemi lény Isten ? Sátán ? Sors ? Az annunakik akik az embert hozták létre kipusztítanak-e minket ? Mikor jönnek a Reptoidok ? Minek születtünk meg ? Minem élünk ? STB.
2012. szept. 9. 19:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor unatkozom én is szoktam hasonló dolgokon gondolkodni.
2012. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 nagylzs ***** válasza:
Van amikor naponta több órát, heteken át. Néha meg nem köt le és olyankor kevesebbet.
2012. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Antimod ***** válasza:

Nincs olyan, hogy végső kérdés. Amikor majd egyszer az általad felsorolt témák (némelyikéről) megtudod, mi az igazság, újabb és újabb kérdésekbe fogsz belefutni. Ez lehet akár a fizikai életedben is, akár utána.

Nálam ez állandósult, sokat szoktam gondolkozni sokféle helyen. Ettől még nem vagyok "alvajáró", de az üresebb perceket (ha lehet ilyet egyáltalán mondani, pl. buszmegállóban, ha várakozni kell valahol stb.) nagyon jól ki lehet tölteni, és sok mindenre magad is rájössz (persze nem árt utánaolvasni dolgoknak, de csak úgy elhinni nem kell semmit). Nagyon jó, mert gyakorlatilag nincs olyan, hogy unatkozom.

Amikor otthon vagy, nyilván lekötnek aktívabb tevékenységek, és ezért nem akarsz/tudsz elmélyülni.

2012. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:

És milyen mélyenszántó, áttörő eredményre számítasz azzal, hogy te az iskolában (ahol mellesleg tanulni kéne) mindenféle kutatások, tanulmányozások, ismeretszerzések nélkül csak úgy szimplán gondolkodsz?


Azt várod, hogy egyszer csak magától beugrik a fejedben valami nagyon tuti ötlet és az lesz a valóság? Vagy ezt mégis hogy képzeled?


Mi értelme van a semmin gondolkozni? Ez max annyit jelent, hogy az iskola untat.

2012. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minket meg a hülyee kérdésekkel..g
2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha gondolkozol ezen. Ha érdekel, úgy is gondolkodni fogsz rajta. Sőt, a Te korodban szerintem sokak tesznek fel ilyen kérdést, hiszen elkezd érdekelni, mi is vesz körül. (Persze nem suliidőben kéne, de azt hiszem, a többség ismeri az érzést, amikor elkalandozik a figyelmünk. :))


Én is szoktam ilyesmin gondolkozni, néha közelinek, néha távolinak érzem a válaszokat. Akárhogy is, addig, amíg nem tudjuk ezekre a nagy kérdésekre a választ, mindig törekszem a boldogságra és arra, hogy valamelyest jó irányba menjek. :)

2012. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!