Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogy a fenébe...

Ezt mégis hogy a fenébe magyarázzátok meg? Lehet földönkívüli dolog/igazi Mária jelenés (lent)

Figyelt kérdés

a történet szerint 151-ben megjelent egy Juan Diego nevű palinak a szűzanya Mexikóban,Guadalupeiben, hogy szóljon a papnak, hogy éptísenek templomot ott ahol megjelent. A férfi elment szólni a papnak,de az nem hitte el,mert nem volt bizonyítéka a jelenésre. Másnap visszament ugyanoda Diego és mondta a Szűzanya neki, hogy szedjen rózsákat a közeli dombtetőn,pedig tél volt. Meglepetésére voltak ott rózsák és beletette a tilmájába (köpenyszerű cucc), és elvitte a papnak. Mikor azonban kibontotta előtte kialakult belőle a Szűzanya képe a tilmán, a rózsák kiborulása után. Megépítették ott a templomot, a falra kitett tilmával.


AMI HIHETETLEN:

-Az anyag azóta is megvan, sértetlenül,már tüzet is "átélt" és már rég lekellett volna bomlania. . 10 év alatt tönkremennek a hasonló szövetek a helyi sós-nedves levegőn, ráadásul alatta még gyertyákat is égetne, ami szintén befolyásolná az anyag bomlását és tönkremenetelét.

-Hivatalos kutatások kimutatták, hogy az anyagon nincs festék, se az anyagon,se a szálakon. Hanem a festék úgymond a tilma"fölött lebeg". A festékből mintát vettek, de ilyen anyag amiből készült nem található a földön.

-a szövet hőmérséklete állandóan 36 fok, ami egy ember testhőmérséklete


Volt aki kétségbe vonta az egész történetet, de a tilma azóta is ott van mint bizonyíték a templomban,ami zarándok hely lett természetesen, és a vizsgálatokat a mostani időkben végezték el.


Szóval mi lehet a magyarázat, szerintem:

-a szűzanya ( akit nem tudok elképzelni a mennyekben) egy másik dimenzióból jelent meg az embernek így jelezte, hogy bizony létezik és higyjenek benne

-földönkívüli üzenet. a Szűzanya csak egy hologram volt, így tudtak közel kerülni többezer hívő emberhez. Rózsa nem nyílhat télen, lehet ez valamilyen rózsának kinézetű idegen anyag volt, ami aztán befedte Diego palástját. Mert nem a palást a misztikus, hanem az anyag ami rajta van. És szerintem ezt maga a "rózsa"fogta be mikor beletekerte.


Mi a magyarázat? Ez nem hoax, nem internetes baromság, bizonyított tények.



2013. febr. 1. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Meg vagyok győzve.
2013. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ja, bizonyított tények :D

Meggyőzött engem is.

2013. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

figyelj!

ha elhiszel vmit akkor azt valóságként éled meg!

pl ha vki azt mondja h nini itt egy vmi és így hívják, ha előtte nem láttam, akkor elfogadom h ez ilyen és ez a neve , és ezentúl létezik számomra hiszen vki mondta, de ha én elmondom egy ismerösömnek h ilyen dolgot láttam de ő még nem látta, kétkedve fogja fogadni.

így van ez mindennel...

2013. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ezek nem olyan tények, amik az izé.huról vannak meg hasonló gagyi oldalakról. Yale egyetem tudósai végezték, NASA is megvizsgálta ezt a dolgot, most nem esett jól neveket leírni, meg évszámokat dátumra pontosan, csak a lényeget. Ezeknek utána lehet járni. Na mindegy, fölösleges volt feltenni a kérdést, az első kettőből kitűnik mennyi "értelmes" ember jár ide...
2013. febr. 1. 17:06
 5/18 anonim ***** válasza:

Mexikó leghidegebb területein is a télen 16 °C alá nem megy a hőmérséklet szóval simán lehetnek ott rózsák.


Szóval ez a legenda már itt elbukott :/

2013. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A Ráktérítőtől északra a téli hónapokban érezhetően hidegebb van, éjjel egész évben erősen lehűl a levegő. márpedig az írott helyszín Guadalapuei itt helyezkedik el.

De még ha lett is volna rózsa ott alapból, az nem magyarázza a jelenséget

2013. febr. 1. 17:20
 7/18 A kérdező kommentje:
a kérdésben elírtam a dátumot, 1531, nem 151 és december. ráadásul ez időtájt, még nem volt olyan az éghajlat mint most, hanem kevesebb volt a hőmérséklet
2013. febr. 1. 17:25
 8/18 anonim ***** válasza:
Pénz&Sárm
2013. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a magyarázatod hülyeség.
2013. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi történt, de hogy nem földönkívüli cucc, vagy másik dimenzió, az biztos.
2013. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!