Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok ezekhez a YouTube-...

Mit szóltok ezekhez a YouTube-os filmekről, amelyek a nagy emberi összeesküvésekről szólnak, meg ilyesmi? (lenn még részletezem)

Figyelt kérdés

Tudjátok, annyi válfaja van, eszméletlen. Az egyikben gyíkszerű lények támadják meg a földet, a másikban "titkos társaságok" irányítanak bennünket, a harmadikban az energia ipar ármánykodik. S mindenhol szimbólumokat kell látni, ilyesmi...

Tudom, sokukon én is nevetnék, ha csak a sztorit hallanám mesélve, de ha meg belenéz egy-két ilyenbe az ember, olyan hitelesen van tálalva, hogy már-már beparáztató.

Aztán némelyik hozzászóló is olyan "okos" és...

ááhhh, szóval értitek!?



2013. jan. 8. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Épp ez a lényegük az ilyen videóknak. Mindenféle áltudományos elmélettel, ügyesen összeszerkesztett képekkel, összeollózott összefüggésekkel támasztják alá a legújabb katasztrófa- vagy összeesküvéselméletüket, és ha valaki nem elég tájékozott a témában, netán még kételyei is vannak, azokat könnyű megvezetni.

Csak tudnám, mi a célja azoknak, akik ezeket kitalálják...

2013. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezek közül én még hihetőnek nevezek néhányat de nem az egész sztorit csupán néhány kis részletet.Mindeggyikkel az a baj hogxy túlságosan beleképzeli mindenbe a bizonyítékait.Pélául láttam már olyan összeesküvés elméletes videót amiben még a vletlenül elkapott képen is valaki rá találta látni a 666 számot és ez volt a nagy bizonyíték .Na ezeket lehet hívni mániákusoknak. Aztán ott vannak még az ilyen állítólagos NASA benfentes kontakt videók.Na azokon én annyit nevetek mint egy stand up comedy előadáson.Ha valakit érdekel meg is mutatom ezt a két gyöngyszemet mert annyira szánalmasak hogy már jók:


http://www.youtube.com/watch?v=4dwW-kRnr2w&bpctr=1357672049


illetve:


http://www.youtube.com/watch?v=ZG-duWqFNcU


Jó szórakozást.Egyetlen egy dolog volt amit igaz mondatként elhiszek az ilyen videóknak és az az amit a kapitalizmusról és a szabad piacról mondanak.De ezt is épeszű formában hiszem el nem ebben a szabadkőműveses,illuminátusos,sátánistás,zsidó világuralmos hülyeségben.Ezek csak gyűlöletből és paranoiából koholt dolgok.

2013. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Első válaszoló: Nincs életük, és hát valahol ki kell élni magukat..ennyi.
2013. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Méghogy a 99%-a kamu! Bő egy százalékot tévedsz...
2013. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

"Első válaszoló: Nincs életük, és hát valahol ki kell élni magukat..ennyi."


Bárcsak ennyi lenne. De ezzel sajnos jó pénzt lehet keresni.

2013. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Bárcsak ennyi lenne. De ezzel sajnos jó pénzt lehet keresni."


Ebben mondjuk lehet valami, most hogy belegondolok. Például felvásárolok olcsón rengeteg petróleumot, lisztet, konzervet, stb, amihez éppen leggazdaságosabban tudok hozzájutni. Ezután veszek valami tetszőleges időpontot, amit tudok egy jóslathoz vagy legendához kötni, kitalálok valami jó kis apokalipszist, aztán meggazdagszom a sok hiszékeny bolondon, akiknek drágán eladom a felhalmozott készleteket... nofene, mindjárt meg is csinálom :P

2013. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hülyítés működik.
2013. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kris.king ***** válasza:

2.

Nem tudom mi volt rosszabb az Icke-s videó vagy alatta a kommentek.

2013. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van köztük, ami tartalmaz érdekes és értelmes, elgondolkodtató dolgokat, de sajnos mindig hatásvadász, félremagyarázó, manipulatív módon tálalják a dolgokat, és a hatás az egészséges szkepticizmussal rendelkező néző számára (mint én) inkább nevetséges.
2013. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen válaszaitokat. Örülök, hogy - ahogy látom itt - többségben vannak a "földhözragadt" gondolkodású emberek. Más esetben persze negatív kicsengéssel használnám én is ezt a szót, de jelen esetben arra gondolok, hogy ti nem vártok mindenféle űrből érkező gyíkembereket.

Eszméletlen, hogy van, aki kiáll, és komoly pofával ilyen témákról tud beszélni. És mégsem válin nevetségessé. Ahogy mondtátok még meg is gazdagszik belőle, miközben sok embert meg "bególyoztat" elméleteivel...

Mert tényleg veszélyesek lehetnek ezek a videók, hiába "felvilágosult" az ember, s tudja, hogy lehet manipulálni filmes eszközökkel, mégis hatása alá kerülhet ilyen "elméknek"...

Nyitott vagyok egyébként olyan értelemben, hogy hiszem, számos dolog van ezen a bolygón is, amit még nem ismerünk, noha lehet, hogy bizonyos idő múlva bekerül a fizika könyvekbe is. Tanulnunk kell még sokat...!

De a gyíkemberekkel hagyjuk már egymást...


Ártani tudunk magunknak mi is bőven, pénzsóvárgó hatalomvágyunk ismert. Rendezzük előbb a magunk dolgait, mielőtt másvilágok felé kacsintgatunk...


Köszi!

2013. jan. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!