Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emberek, akik ismerik a...

Emberek, akik ismerik a vonzás törvényét! Leírnátok néhány tapasztalatot, történetet, vagy akármit, amit a vonzás törvényének köszönhettek?

Figyelt kérdés
Akik nem hisznek benne, tartsák magukban a mondanivalójukat! :)

2013. febr. 3. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát lehet benne igazság! Velem ezek történtek: gondoltam valakire, és nem sokkal utána szembe jött velem az utcán, vagy pár nap múlva! mondtam hazafelé menet, hogy lehet ma jönnek hozzánk a rokonok, és nem mikor a házunkhoz értünk, ott állt az autójuk! Álmodtam egy ismerősömmel, másnap láttam a városban! Volt egy tétel amit nagyon utáltam, sehogy sem akartam húzni, és azt húztam!
2013. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, ezek olyan emberek voltak, akiket ritkán látok! még annyit, hogy én olvastam erről, és állítólag, az univerzum, vagy nem tudom micsoda, nem ismeri a nem szót, és ha te valamit mondasz magadban, hogy jaj csak ne, meg jaj nem akarom ezt meg azt, akkor azt nem nélkül könyveli el, ezért szokott sokszor olyan is megtöténni, amit nagyon nem akartunk!
2013. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, mert azt kapjuk, amire gondolunk. Én igyekszem minél több embert meggyőzni erről a törvényről, ezért is írtam ki ezt. Mert látom, hogy mennyi negatív, önbizalomhiányos ember van itt. Jó lenne, ha ez segítene nekik.:)
2013. febr. 3. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, van jó pár! Én mondjuk inkább szomorú vagyok, mint önbizalom hiányos, de az is szoktam lenni, de nem szoktam mutatni, mert nem jó az ha látszik! De az más ha kiírja itt valaki, mert úgysem tudja senki, hogy ki, ezért is merik itt megkérdezni, hogy mit tegyenek, gondolom én!
2013. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 levis56 ***** válasza:
100%

Ha negatívan vagy pozitívan gondolkodsz olyan lesz az éle-

ted.Amit adsz vagy gondolsz azt kapod visza.Pl-ul ha a rá-

szorultaknak segítesz anyagilag vagy lelkileg akkor téged

is segíteni fog sorsod,karmád a nehéz helyzetekben.

Minél segítőkészebb vagy annál több pozitív dolgot fogsz

kapni az életöl,de nem feltétlenül pénz vagy anyagi formában.Amit cselekszel gondolsz azt vonzod be az életedbe. Üdv levis56.

2013. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi levi, van valamilyen érdekes tapasztalatod? :)
2013. febr. 3. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 levis56 ***** válasza:

MIÓTA TERMÉSZETESNEK VESZEM HOGYHA KÉRNEK LEHETŐSÉGEIM SZERINT ADOK,AZ ÓTAN NINCS AZ ÉLETEMBEN OLYAN PROBLÉMÁM,HOGY

VALAHONNAN NE KAPNÉK SEGÍTSÉGET, MEGOLDÁST VALAMILYEN FORRÁSBÓL.CSAK ÚGY MŰKÖDIK HA JÓ SZÍVVEL SEGÍTESZ NEM PEDIG

SZÁMÍTÁSBÓL MERT AKKOR AZ ÖNZÉSED FOG VISSZA KÖSZÖNNI A

MINDENNAPJAIDBAN.ÜDV LEVIS56

2013. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor még nem ismertem a vonzás törvényét , bevonzottam egy ruhát amiről évek óta álmodoztam. Soha nem úgy képzeltem el ,hogy a boltban van ,hanem magamon, de soha nem engedhettem meg magamnak.

A születésnapomra a barátaimtól közösen kaptam egy ajándékot. Amikor kibontottam nem hittem a szememnek. Pontosan az a ruha volt a csomagban:)


Egyszer látta valamelyikük ,hogy nézegetem és gondolta biztos örülni fogok neki :)


Ezután ismertem meg a vonzás törvényét. Ha tényleg elhiszem ,hogy jó napom van akkor tényleg még annál is jobb napom szokott lenni.


Bevonzottam azt a helyet ahol most élek és a páromat is bevonzottam. Miután összejöttünk rá 1 évre jöttem rá ,hogy róla álmodoztam kiskorom óta :) A hibáival együtt :D

2013. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!