Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halálra idegesit Palvin...

Halálra idegesit Palvin Barbara az ostobaságával és a beképzeltéségével. Egyedül vagyok ezzel vagy van legalább néhány épeszü ember aki egyetért?

Figyelt kérdés
Nem érdekel hogy szép mert nagyon sok szép lány van, meg hogy szuper tehetséges mert mégis miben hogy szép legyen?
2013. jan. 20. 22:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%
Hát Én még nem beszéltem vele... tehát nem ismerem. Persze véleményem az van róla. Márpedig ez: Jól tesz azt amit tesz! Kihasználja az adottságait, így világot lát megismerkedik sok emberrel ami később is jól jöhet. Nemzetközi kapcsolatokat alakít ki... Nem tudom, hogy milyen iskolát végzett, de biztos nem buta lány! nagyon talpraesett.
2013. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
22%
Egyedül vagy ezzel.
2013. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
54%
Én amit a tévében láttam belőle az alapján aranyos csaj, viszont sztem aki ilyen "szakmában" dolgozik az kurv@
2013. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
41%

semmilyen iskolát nem végzett ,még gimis,ha jól tudom :D (de már most idősebbnek tűnik,mint én a 21 évemmel :P )

és nem vagy egyedül vele,ha ez megnyugtat.nem idegesít halálra,de az tény,hogy marha idegesítő,hogy semmit sem tett le az asztalra,mégis millióan bálványozzák a semmiért.azért mert szép?talán.nekem speciel nem jön be.ettől függetlenül persze sok mindenkinek bejön,nyilván ezért éri el a sikereket.viszont az az én szememben nem számít sikernek,ha valakit a szülei nyomatnak.lássuk be a saját utcánkban találunk szebb lányt,mint ez a csaj.csak ők nem ilyen gazdagok,nincsenek támogatóik,esetleg nem akarnak ezzel foglalkozni.

de ilyen az élet.és mindig is ilyen igazságtalan lesz.

az a lényeg,hogy Te magaddal legyél megelégedve,és ne foglalkozz ilyenekkel.menj el úgy mellette,hogy "igen,ha ő így akar elérni valamit az életben,hát legyen."

én azzal nyugtatom magam,hogy olyat fogok csinálni amit szeretek is,és segítek is vele,ha végzek az egyetemmel. :)

2013. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
17%
Barbit egy amerikai divattervező ( Marc Jacobs) támogatja a háttérből. Az ő jóvoltából kap csak munkákat külföldön. Barbi egy eszköz a divattervező kegyetlen, beteges játékában, amit egy másik magyar lány ellen folytat féltékenységből. Több cikk is van az igazságról fényképekkel egy magyar blogon: " Styleangelique. blogspot. hu "
2013. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy akkora vicc ez az oldal, amit linkeltél, rengeteget röhögtünk, köszi. Tele ellentmondásokkal, nyakatekert magyarázatokkal, mint egy fuldokló, úgy ír. Úristen, ki csinálja ezt, egy unatkozó hetedikes? Vagy egyenesen az a Barta lány? Szakember segítségére volna szüksége.
2013. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem ezt a sok szűk látókörű embert, akik fröcsögnek, hogy nem tett le semmit az asztalra, k*rva, stb. Halvány fogalmatok sincs a divatvilágról és a modell szakmáról. Kérdező, már ne haragudj, de hogy állíthatod azt valakiről, hogy beképzelt és ostoba, mikor nem is ismered személyesen? Beszéltél vele valaha is? Na ugye! Az egy dolog, hogy a szülei tolják. Minden szülő, a saját lehetőségeihez mérten támogatja a gyerekét. Ez a világ legtermészetesebb dolga. Barbi mellesleg már befejezte a gimit, ha jól tudom, de ez mégis mit számít? Az adottságai megvannak a szakmájához és nagyon jól csinálja a dolgát! A szülei támogatása sem érne semmit, ha Barbi maga nem lenne egy modellalkat. Érdekes arca van, barátságos és ha ostoba lenne, nem jutott volna el oda, ahol most van. Aki a Victoria's Secret showban szerepel, az már a modellek nagyágyúi között van. Oda nem kerül be akárki. Arról nem is beszélve, hogy Barbi nyitotta meg a Chanel showt. De ez nyilván senkit nem érdekel, hogy ő az ő területén a toppon van, csak a tipikus magyar rosszmájúság és irigység van nálatok. Megjegyezném még, hogy Barbit az egész világon elismerik, csak épp a saját fajtája fröcsög. Ez szánalmas! Attól, hogy Magyarországon van egy rakás playmate (?), akik modellnek mondják magukat, de soha nem látni őket kifutókon, vagy fotózásokon, Barbi még nem tartozik közéjük... Mielőtt még bárki félreértene, nem isteníteni akarom őt, csak elismerem a tehetségét és a sikereit, ahogyan mindenki másnak, aki a saját szakterületén kimagaslót alkot. Ti mégis miben alkottok kimagaslót?
2013. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
62%

azért,mert nekünk nem tetszik,az nem azt jelenti,hogy fröcsögünk.és kikérem magamnak,de én semmi kivetnivalót nem írtam,csupán leírtam a vélényem.ez a tipikus,amit Te csinálsz.hogy nem lehet saját véleményem.mert akit mindenki bálványoz,azt kell nekem is szeretni.hát szép,mondhatom.

azt,hogy befejezte-e a gimit,azért írtam,mert valaki írta,hogy nem tudja mit végzett.csak válaszoltam Neki.

És az,hogy azt írtam szerintem az utcán,vagy a lépcsőházunkban találok szebb lányt,szerintem kifejezetten pozitív,tekintve,hogy ezzel a magyar nők szépségére utaltam.nem kell feltétlen a legrosszabbra gondolni ;)

számomra nem kedves a feje.kicsit butusnak tűnik ,hogy állandóan biggyeszti a száját,de modelléknél ez így megy.megértem.de attól még van egy külön véleményem a szépségről,mivel mint tudjuk az szubjektív.nem tetszhet mindenkinek,és ezt gondolom Ő is tudja.

2013. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%-os nem akartalak lehurrogni, ha úgy jött le, akkor ne haragudj! Nem inged, akkor ne vedd magadra. :) Nekem aztán semmi kifogásom az ellen, hogy a szépség szubjektív és nem is neked írtam, amit írtam, hanem olyanoknak, akik tényleg fröcsögnek rá. És igen, vannak szebb lányok, mindenkinek más a szép, de a divatvilágban nem ez a lényeg. Nem a tökéletes arcokat keresik, hanem az érdekeseket, akikben van valami jellegzetes. Butuskának tűnhet, de az ilyen magasröptű modellek nem lehetnek buták. :) Bocsi még egyszer, ha magadra vetted a hozzászólásom!
2013. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
38%
Útálom én is azt a kis libát.
2013. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!