Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom levenni az átkot...

Hogyan tudom levenni az átkot egy házról?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen titeket, olyanok NE írjanak, akik csúfolódni akarnak!!!

A nagyszüleim mostanában egy csomó balesetnek lesznek áldozatai, dédimamám éppen most is kórházban van, a nagymamámnak lehet, hogy eltört a medencéje (újra), a nagypapám pedig elesett, és nagyon fáj a lába. Pedig mindig figyelnek és vigyáznak! Úgy gondolom, ez nem lehet véletlen...

Hogyan tudnám ezt megszüntetni, vagy valami ilyesmi? Ha tudtok másféle dolgot is javasolni, írjátok!

SÜRGŐS! Köszi előre is!



2013. febr. 4. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban nem véletlen Enci, sajnos a korral jár. Az én nagyszüleimet is érik balesetek, most például a lökött kis nagyikán esett le a létráról, mert 70 évesen még azon pattog ablakmosás közben.

Nagypapámmal pedig a pálinkafőzési időszakban történtek furcsaságok.

Amit javasolni tudok: Segíts nekik a házimunkában, seperd el a havat hétvégenként, szórd fel a járdát. Vigyél nekik levest, ha megtehetik ne főzzenek magukra, vidéken nagyon olcsó ételfutárok vannak időseknek, szinte olcsóbban kijön, mintha maguknak csinálnák.

2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Tértisztításra használd Mihály akangyal erejét. Gyújts meg egy gyertyát hívd, kérd a segítségét. Szívesen segít de kérni kell! Meglátod minden rendben lesz és kitakarít minden negatív entitást. Ha kell ismételd meg amíg azt érzed minden rendben! Én is csináltam már ilyet, és sokan mások is nagyszerűen működik. Ölelés!
2013. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kovács Gabriella Ügy válasza:
56%

Szia

Átoklevétellel foglalkozom.Írj ha érdekel.

2013. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunflowers válasza:
79%
Ne higgy benne.
2013. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az idősek egyre ügyetlenebbek, sérülékenyebbek.Mint például a gyermekek is.Ráadásul az idősek csontja a csontritkulás miatt törékenyebb.

Nekünk van két 90 évhez közeli szomszédunk.Szegények egy ideje esnek-buknak.Egyikük a minap belesétált az üvegajtóba és az elvágta a kezét.Korral jár.

2013. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ti miért nema kérdésre válaszoltok? Elképesztően idegesítőek az okoskodó és off topic hzzászólások. azt hiszem ezzela kérdező is egyetért. pff
2013. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek. :)
2013. febr. 5. 13:59
 8/8 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZOKAT!!! Sokat segítettetek! Köszi! =D
2013. febr. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!