Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam a spektrumon pár napja...

Láttam a spektrumon pár napja egy dokumentumfilmet az Amityville-i horror házról. Kérdés: Ezek a szellemek és egyéb démoni lények a ház miatt vannak ott, vagy ha lerombolnák az egész házat akkor is ott lennének és az üres telken mászkálnának?

Figyelt kérdés
szellem, szellemjárta, elátkozott, ház, rombolás,
2011. nov. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom maga a ház köti őket, és ha lerombolnák, akkor már nem kötné oda őket semmi. De gondolom úgy se rombolják le az ilyen szellemházakat, mert nem jó következménye lenne. Pl. a szellemek megszállják azokat az embereket, akik elpusztítják a házat.
2011. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lerombolnák ugyan úgy mászkálnának lehet el is hagynák és a városba kisértenének tovább de közbe visszatérnének arra a helyre.
2011. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ott maradnának, mert a szellemek a helyhez kötődnek és számukra, ha mi élők le is romboljuk ők ugyanúgy ott fogják látni sértetlenül a régi házat. Akkor van gáz, ha a helyére új épület kerül, mert ők még mindig a régi házban élnek és nem fognak stimmelni a falak, ajtók és olyankor szoktak bepipulni.
2011. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
abban a házban nincsenek szellemek. ha végignézted a műsort, tudhatnád, hogy az egész csak átverés volt, hogy eladhassák a történetet és kifizessék a felhalmozott adósságot
2011. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is láttam. És a könyvet meglehet valahol szerezni? Az se baj, ha angolul. Van egyáltalán magyar fordítása?
2012. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!