Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Talán az...

Mi lehetett ez? Talán az egyik elhunyt hozzátartozó?

Figyelt kérdés

Tegnap ünnepeltem a 26. születésnapomat.Minden lefeküdt 10 körül aludni.(senki nem ivott semmit)Fél 11 kor arra keltem hogy a lakásba nagyon hangosan szólt a Happy Hirthday zenéje a konyában..először azt hittem álmodok, majd újra elkezdett szólni, de olyan hangos volt hogy a mélyen alvó hugom felkelt, és kiment a konyhába, és csak puffanást hallottam és abbamaradt a zene.

Reggel kérdeztem hogy mi volt az, és azt mondta hogy a matávos telefon világított és az zenélt és amikor megemelte a kagylót, abbahagyta.Csak nézett reggel mindenki egymásra érthetetlenül.

Reggel direkt csörgettük a matávos telefont, és normálisan csengett.Számomra ez nagyon durva.

Talán valamelyik elhunyt rokonom lehetett?

Mert mással én nem tudom ezt magyarázni.

Meghalt apukám apja 3 éve, és nemrég volt apukám névnapja, és éjszaka megint fél 11 körül arra keltünk hogy riaszt apukám kocsija.Senki nem nyúlt hozzá...mire kiindult abbamaradt.Utána visszafeküdt, újra elkezdett riasztani.Majd megint abba maradt , ez vagy 4x volt.Semmi probléma nem volt előtte a riasztóval, és azóta sem csinálta többé, és baja sem volt, mert másnap megnézte, teljesen rendben volt a kocsi.

Létezne hogy akkor ezt az apukája csinálta volna?És nekem tegnap pedig vagy ő, vagy nagymamám?

Tapasztalt más is ilyet?Csak normális válaszokat várok.


2013. febr. 8. 07:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Happy Birthday* bocsi csak siettem...
2013. febr. 8. 07:40
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan ember a világon, aki élete során ne tapasztalt volna valamilyen furcsa jelenést, amit nem igazán tudott megmagyarázni. Nálunk, idehaza is néha történtek furcsa dolgok. Huzat nélkül ajtók bezárultak és kinyíltak, biztos talapzaton álló tárgyak leestek, stb. Kíváncsi természet lévén elég sok cikket olvastam ezzel a témával kapcsolatban, a végén pedig egy papot is megkérdeztem, hogy tényleg léteznek-e szellemek és kóborolhatnak-e a házban. Meglepően természetesen azt felelte, hogy: Igen. Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy csak a fizika űz belőle tréfát, vagy tényleg paranormális tevékenységnek volt a tanúja. Nem vagy bolond, mások is ott voltak, szóval ha te úgy véled, hogy a nagyszóleid valamelyike az, nem nagyobb képtelenség mint hinni az ufókban vagy valamelyik vallásban.
2013. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a családod valamelyik élő tagja tréfált meg, aztán csak úgy tett, mint akinek köze sincs a dologhoz.
2014. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!