Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a gyerekem...

Dinike87 kérdése:

Mit tegyek ha a gyerekem szellemet lát? Hat éves gyermekem éjszakánként szellemet lát! Felriad éjjel, nem mer visszaaludni, mert látja és fél mert hívja magához a szellem!

Figyelt kérdés
Sajnos már többször előfordul hogy be is pisilt!Kb két hete tart! Féltem a lurkóm! mit tegyek?
2013. jan. 25. 10:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sokan látnak gyerekként szellemet (annó én is). Persze ha a szülőknek szólnak azok azt hiszik valami durva mesét láttak, és nem létező mumusoktól félnek. A lényeg hogy higgy neki, kérd hogy meséljen róla, (hogy néz ki, mit mond, stb.). Tudasd vele, hogy a szellem nem tudja bántani. Kérdezze meg hogy mit akar tőle? Pl. Hova menjen? Miért menjen? Csak azért tűnik számára félelmetesnek, mert nem mindennapos ez mindenkinél.
2013. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Mivel én is hiszek benne,beszélgettem vele róla!!! Anno meghalt az anyukám,azaz az ő nagyija azzal is társalgót,meg látta,de attól nem félt!De most fél meg hogy mindig azt mondja neki hogy: Gyere velem! Csak egy szürkés alakot lát!

Az éjszakaink egyre rosszabbak! Ezt már én sem értem mert anyut éreztük de ilyen még nem fordult elő!

2013. jan. 25. 11:06
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

Az egyetlen, amit talán anélkül Te tudnál tenni az ügyben, hogy bármi bajt okoznál, az az, hogy amikor a gyerek felriad, fennhangon, de nagyon kedvesen megkéred a szellemet, hogy távozzon, mert nagyon megijeszti a gyereket.

Ne durván, mert bepöccenhet, de fennhangon, hogy a gyerek is lássa-hallja, hogy hiszel neki, és ez talán meg is nyugtatja őt, látja, hogy próbálsz tenni valamit.


A következő lépés, hogy keresel egy hozzáértő embert (nem feltétlenül papot), aki segít megoldani a problémát.

Biztosan fognak ajánlani itt neked olyat, hogy égess fehért gyertyát, meg hasonlók, de mivel nem tudhatod, hogy mivel is állsz szemben, ezért nem ajánlanám, mert lehet, hogy a gyertyával is inkább csak felmérgesíted.

Tehát hívj szakembert!


Nálam is vannak fura dolgok, mindkét kislányom észlelt már fura dolgokat,(egyébként én is), a nagyobb csak érzi, a kicsi látja is, de nem fél tőle. Én megkértem, hogy nem keltegesse a nagyobbat fel éjjelente (mert vele ezt csinálta), és azóta nyugi van. Szerintem még itt van, de nem akar bántani, ha eldurvulna a dolog, természetesen én is tennék ellene, de ugy gondolom, amig nem bánt, addig nem kell bolygatni, viszont a Te esetedben biztosan szakembert hívnék).

2013. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A fehér gyertyát már égettem!A szakember keresése meg folyamatban!
2013. jan. 25. 11:14
 5/25 anonim ***** válasza:
34%

Egy ismerősömmel történt.

A gyereke neki is fura dolgokat látott és ő is hitt benne, hiszen minden vallásban benne van h vannak szellemek és vannak olyan emberek akik képesek ilyet látni.

A kisgyerek minden hajnalban beszélgetett velük, a szülők többször kifigyelték, titokban.Egyik reggel beszélgettek a kis lurkóval.A 6 éves gyerek elkezdett mondani olyan dolgokat a szülők életéből amit ő SOHA nem tudhatott, hiszen akkor még nem is született meg!!!

pl h ismerkedtek meg mi volt akkor rajtuk a házasság hol volt...azt mesélték a szülők ilyenkor a gyerek tekintet üres volt és olyan hatott mintha nem is ő nézne vissza rájuk hanem egy idegen.egyszer azt mondta nekik h azok akik szólnak általa tudják h mikor fognak meghalni és hogyan!!!!akarta mondani de az apja ráordított h hagyja abba.utána ridegség lepte be a családot, sokat járt hozzánk az anyukája és panaszkodott, h milyen fura dolgok történnek vele.

Egy kis ágyban aludt a gyerek.Egy este vmi beszédre lettek figyelmesek, az anya felkelt h megnézze mi van.Azt hallotta amikor a gyerek azt mondta h ne vigyetek el mert anyuék akkor szomorúak lesznek, és olyan jó itt.ekkor vmi történt a gyerek sírni kezdett, az anyja pedig a férjéhez rohant!!!!!!Felrázta és azonnal a gyerek szobába mentek a kisgyerek az ággyal együtta szoba másik sarkában volt és mikor a villanyt felkapcsolták az ágy vége akkor a földhöz csapodott, azt mesélte az anyuka h ekkor egy hatalmas síkitás hagyta el a száját,

Mikor neekm is elmesélte felállt a szőr a hátamon.Reggel a kisgyerek azt mondta h elakarták vinni mégpedig ha ő nem akarta akkor úgy ahogy volt ágyastól az ő síkukra.

Az anyja kiborult, elmet a helyi paphoz, kérte jöjjön ki, mert nagy baj van.Mikor kijött a pap a gyerek vmi rekedtes öregember hangján üvöltözött h takarodj innen mert elégetlek a bűneidben.a pap úgy futott el mintha az élete fügött volna rajta egy hónap múlva a faluból is áthelyezték. a család elköltözött egy albérletbe a ház pedig eladó, de senki sem veszi meg!!!!

2013. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Második válaszoló vagyok: remélem mihamarabb sikerrel jársz.
2013. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Megint második vagyok: a #5-nek: ne haragudj azért, amit mondani fogok.

ÉN simán elhiszem, amit leirtál, mert mint irtam, nálunk is vannak fura dolgok.

De legközelebb fontold meg, hogy hova irsz le egy ilyen történetet, mert érdemben segiteni nem tudtál vele, hiszen megoldást nem látok benne se az ismerősöd problémájának megoldására, sem a kérdezőjére, viszont szegény kérdező, ha elolvassa, a frász kitöri őt, pedig már most is eléggé kétségbe van esve.


Hangsúlyozom, nem bántani akartalak ezzel, csak kérlek, legközelebb ezt vedd figyelmbe, mielőtt válaszolsz.


Bocsánat az off-ért a kérdezőtől.

2013. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki: gyere, rajzoljuk le, mit láttál én is lerajzolom, mit láttam. Semmi racionális magyarázás, aggódás, faggatás, riadalom, a rajzok elemzése, hasonlítgatás: nem kell. Jó nagy papír (A2, színes méhviaszkréta és dolgozzatok együtt. Többször ismételjétek ezt meg. "kirajzolja" magából a gondot.
2013. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A hideg tényleg kiráz alig várom hogy mehessek a lurkómért az óviba és velem legyen!!! Remélem nálunk nem lesz ilyen! Azért kösy hogy leírtad!

Második: köszönök mindent,remélem bízom benne hogy hamar megoldódik,mert nem a szellemektől tartok,hanem a következményektől!!!

2013. jan. 25. 11:37
 10/25 A kérdező kommentje:
Javítok,nem a másodiknak szól az utolsó mondatom,hanem az elsőnek!!! Bocsika
2013. jan. 25. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!