Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy furcsa kérdés, de...

Lehet, hogy furcsa kérdés, de van valami meditáció ami segíthetne a féltékenységen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Segíthetne
2013. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Teljesen lazulj el (10-20 perc).

Ezután próbálj mindent elengedi: minden értékes tulajdonodat, minden személyt, aki fontos neked, még a párodat is. Nem birtokolsz semmit, a dolgok birtokolnak téged ha nem tudod elengedni őket.


Ha a vágyaid kívülre irányulnak, akkor fűggővé válsz a külső dolgoktól, és nem leszel a magad ura.


Ezután engedd el a személyiségedet, az összes emlékedet. Képzelj el egy kellemesen langyos, fényes gömböt, ami a mellkasod közepén elkezd tágulni és tágulni, először körbevesz téged, majd tovább tágul.


Persze lehet hogy egyszerűbb ha te is megcsalod a párod.

2013. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú évek munkája ez. Abszolút úgy van, ahogy a #2. hozzászóló írt a birtoklásról, nem birtoklunk semmit és legfőképpen SENKIT, max. egy darabon együtt visz az utunk.


Segíthet még, ha megtanulod tisztelni, szeretni önmagadat, így nem marcangol majd az a frusztráció, hogy valaki esetleg jobb nálad, és elviszi a párod.

2013. febr. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jézus :) ***** válasza:
100%

"Jézus mondta: Nyomorult a test , mely egy másik testen csüng, és a lélek, mely e kettőtől függ."


Az előttemszólóknak teljesen igazuk van.

2013. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
35%
Szeresd az Istent legelőször és és rajta keresztül szeress mindenkit mint önmagadat!
2013. márc. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én pedig - ha kevésbé vagy vallásos, és tényleg érdekel a meditáció laikus szinten - egy könyvajánlóval segítenék.


[link]

2013. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szasz89 válasza:

Alternatív megoldás, ha beszélgetsz a pároddal.

Nagyon féltékeny típus vagyok, de nagyon aranyos párom van és ő sokat segített ezen. Habár ő is az és nekem ugyanezt meg kellett tennem.

Ha őszinte vagy a problémáidat illetően, talán ti is meg tudjátok beszélni.

2013. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen foglalkozz önmagaddal-- keress rá ezekre a fejezetekre ebben a blogban

[link]


31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

2013. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rasn79 válasza:
minap találkoztam vele: szeretetmeditáció! itt-ott meg lehet találni. nem más, mint egy vezetett meditáció, amin valaki mondja a teendőket, te pedig követed! spec én még nem próbáltam, asszem megvan valahol pedig! :)
2013. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért felesleges kidobálni a pénzt hogy valaki mondja. Ne mondja Tanulja meg önmagától, önmagára hatni gondolatilag.
2013. márc. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!