Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amit elképzelek az megtörténik...

Amit elképzelek az megtörténik! Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban ért egy-pár spirituális eset, pl tűzcsóvával üzent nekem az univerzum (gyertyából kilövő tűzcsóva fél méter magas)stb.

Na de nem is ez a lényeg... A jelenben bármi, amit elképzelek, megtörténik. Pl múltkor azt képzeltem, hogy egy fiú sírni fog a karjaim közöt (összevesztünk és megbántott) és egy hét múlva megtörtént! Vagy rendszeresen kitalálom, ki mikor és mit fog mondani/írni.

És pl elképzeltem olyat, hogy egy fiúval fekszek az ágyamban és megfogjuk ott egymás kezét, ami p o n t o s a n úgy játszódott le, ahogy az agyamban is lejátszódott. És még sorolhatnám, minden úgy történik meg az életemben, ahogyan azt elképzeltem...


20/L


2013. febr. 26. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a kérdés eleje érdekes,nem igazán hiszek neked,de ezt hívják a vonzás törvényének,csak van akinél jobban működik
2013. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 x) ***** válasza:
Örülj neki basszus...
2013. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt is el tudnád képzelni, hogy telitalálatom van lottón?
2013. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vanessza ^.^ válasza:

Az a lottószelvény hozzám is elkerülhetne.

Egyébként van valami csodálatos a világban, hogy nem lehet mindent megmagyarázni. Ha van egy ilyen képességed akkor tanuld meg használni és segíts másokon! Küldesz nekem lottószelvényt? :)

2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tonny88 válasza:
Tudod, a gondolatok és a szavak alakítják az életedet, a jövődet... erejük van, bár ez így hülyén hangzik, ez van. Igazából bevonzod azt amit szeretnél, csak nálad ez sokkal erősebben működik, mint másoknál. Van aki szándékosan csinálja, és vagy pl. te, aki véletlenül. Ahogy már előttem is mondták, nagyon mázlista vagy. :D
2013. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez az emberi tudat teremtő ereje. Isten kapott cucc, jó dolog, bárki képes rá, csak sokan nem tudják hogyan kéne használni! :D
2013. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

valóban ez a vonzás törvényének néz ki, és tényleg szerencsés vagy, hogy ez nálad ennyire működik! :) nálam még csak most jött el az idő... akaratlanul, de egy olyan fél - 3/4 év után nekem is bejött a cucc:D

egyébként nem is gondolnád mikre vagy még képes :)

MINDEN agyban dől el:P

2013. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kéne minden véletlent csodának beállítani és akkor nem nézne senki a hozzád hasonló "különlegesakaroklenni" embereken kívül.
2013. febr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem nézne hülyének*
2013. febr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nem biztos, hogy bevonzás!Lehet, hogy előre megérzés!A kettőt nem mindig lehet egyértelműen megkülönböztetni!

Akkor beszélhetünk bevonzásról, ha valamit már egy ideje nagyon szeretnél, vagy épp nagyon félsz tőle, tehát erős érzelmek kötnek egy általad elképzelt dologhoz és az valamilyen formában beteljesül.

De ha mondjuk, egy esemény csak úgy spontán felmerül benned, csak úgy "elképzeled", de nem foglalkozol vele folyamatosan, nem kelt benned tartósabb érzéseket, akkor az inkább előre megérzés, tehát nálad szerintem erről lehet szó, nem bevonzásról.

A gyertyás esetről pedig annyit, hogy nem az univerzum üzent neked, hanem a gyártója elcseszte a gyertyát!Előfordulnak ilyen hibásan elkészült gyertyák sajnos, bár viszonylag ritka a "robbanós" gyertya, de igen tűzveszélyes.Ezért sem szabad ezeket felügyelet nélkül égve hagyni.

2013. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!