Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzhatom magamnak a rosszat...

Bevonzhatom magamnak a rosszat? Volt egy fiú a közeli boltba, ahol lakok, aki nem érdekelt egy jó ideig. Aztán vmi megtetszett benne

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam 2hete,hogy mi lenne,ha elmenne a melohelyéről,erre nem úgy történik!!!Mi a fene ez?Már elhatároztam,hogy próbálok jeleket adni fele vagy ilyesmi

2013. febr. 26. 23:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egyszer mikor vásároltam odajött hozzám dumálni,de mint mondtam már-akkor még nem jött be.Volt egy képem róla külsőre,talán azért,de csak most jöttem rá,hogy milyen hülye voltam!Anno mikor dumalni akart,otthagytam.Nagyon hiányzik,csak a keresztnevét tudom,facen se találtam.Nem merek utana kérdezősködni...:(
2013. febr. 26. 23:29
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott volt jó ideig a szemem előtt,erre most jövök rá,hogy kellene erre tessék...ez pech,véletlen,vagy az én tehetek róla,mert magamba felhoztam,hogy mi lenne ha nem látnám többet?!
2013. febr. 26. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:

a jót és rosszat ugyanúgy bevonzhatod magadhoz

nézz utána a vonzás törvényének

2013. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig lett volna esély rá hogy mi...érted!Hát ha jóra gondolok akkor se jön be,max hatalmasat koppanok.A rossz bezzeg meg mindig bejön
2013. febr. 27. 00:29
 5/8 anonim ***** válasza:

azért mert nem hiszed el hogy tényleg bejön

egy csomó ideig velem is ez volt,csak akkor működik ha minden rosszat kizársz magadból

2013. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom.Nem tudok róla sokat,szerintetek nem gáz,ha utánakérdezek,hogy mi lett vele?Nem néznének hülyének?Mert nem nagyon dumáltam ott senkivel,meg vele se,csak majdnem 1szer,de akkor elszaladtam!
2013. febr. 27. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha odament hozzád csak úgy beszélgetni biztosan szimpatizál veled. És ha te is kiszúrtad őt valamiért, akkor annak is biztos van oka, főleg ha ennyire kattogsz rajta.

Kérdezz utána nyugodtan, de lehetőleg azzal a tudattal, hogy nem fogsz kudarcot vallani. (ha negatívan állsz hozzá a dologhoz hogy "úgy se sikerül" akkor általában úgy is lesz amitől félsz.)

Állj hozzá nyíltan és pozitívan, és akkor ő is ezt fogja érezni rajtad akár közvetetten is. Pl ha a boltban utánakérdezősködsz, akkor azt fogja visszahallani hogy "egy kedves pozitív kisugárzású lány kérdezősködött utánad" ami már egy jó pont.

Nem szabad ezt annyiba hagyni, főleg ha így be vagy zsongva.

2013. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megprobalom:)
2013. febr. 28. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!