Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt ti mivel magyaráznátok? LENT

Ezt ti mivel magyaráznátok? LENT

Figyelt kérdés

Egyébhez raktam, nem tudom mi lehet.

1. NEM KAMU KÉRDÉS! Komolyan érdekel ez a téma


A szitu az volt, hogy anyukám 7 éves volt mikor tatája meghalt. A tata ágyban halt "széphalált" és még ott feküdt az ágyban még 1 napig, de nem tudom miért csak még ott volt. Anyukám és tesója már ettől paráztak, hogy hulla meg jujj, és jött a durvaság. Este kussban alszik mindenki, anya felriad és látja, hogy nyílik az ajtó, kilincs le, s filmbe illően "kinyikorog", de senki nem jött be. Tesója aludt! Anyukám szülei aludtak!! Mondta, hogy átment megkérdezni, hogy miért jöttek be a szobájába, de apja horkolt, anyja aludt. Úgy megijedt, ment a takaró alá.


Mai napig mi azt gobdoljuk, hogy tatája akart elköszönni tőlük.

Olyan durva, de hiszek a szellemekben.

:S



2013. márc. 4. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:

*gondoljuk


Hasonló storyt írjatok.

2013. márc. 4. 21:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Másik durva, hogy faterom apja meghalt 2 éve, tesóm 1 héttel később született és napi 10 percig a kopár, üres narancssárga falat bámulta és mosolygott a falra, plussz egy pontba nézett!! :s Kezdek fosni ezektől így fél11 kor telefonnal kézben.
2013. márc. 4. 22:26
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:
9%
Na akkor sicc aludni, kiskorúaknak fellőtték a pizsamát!
2013. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Igazán nem akarlak elszomorítani, de az ilyen természetfeletti dolgok MINDIG gyereket esznek!
2013. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
az nem tata, hanem nagypapa, te tahó !
2013. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy a kedves 5-ös válaszoló hol élsz, de el kell szomorítsalak, hogy vannak olyan részek az országban, ahol a "Tatám - Mamám" kifejezés nem a tiszteletlenség jele, hanem egyszerűen így mondják, Te kiművelt agyú k.öcsög!
2013. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fulesbence válasza:
0%
ujra szomorkodhacc ugyan is elârulom hogy a kilics NEM TUD NYIKOROGNI!!ez csak filmes trükk szóval vagy nem igaz ez vagy álmodtad
2013. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát nekem nincsen ilyen sztorim, de én nagyon kötődtem a nagymamámhoz, aki már vagy 10 éve halott, és néha beszélgetni akarok vele és olyankor mondom a magamét, és remélem, hogy hallja... ilyen esetekben nem képzelődök, egy ilyen füstszerűség szokott mellettem megjelenni és átjár a melegség. Szerintem ez az ő szelleme.
2013. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a kilincs nyikorog te alulművelt. :D Az ajtó mikor kinyílt és gondolom nem volt beolajozva rendesen.
2013. márc. 5. 15:19
 10/10 anonim válasza:
Az én szobám kilincse is nyikorog. (mármint ha kinyitom)
2014. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!