Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Idéztetek már szellemet vagy...

Idéztetek már szellemet vagy démont?

Figyelt kérdés
Nah kíváncsi vagyok, mennyi bátor ember van. :) És mit tapasztalt, akinek sikerült?
2013. márc. 6. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Megidéztem a Rammstein szellemet. És miatta most egész este Rammsteint kell hallgatnom.
2013. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem, és nem is szabad ezzel foglalkozni

ne háborgasd őket, mert utána ők fognak téged!!!

2013. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
19%

tapasztalatlan ember maradjon csak távol ezektől... ha pont egy rossz szellem/démon kerül veletek egy rezgésre akkor az nagy károkat tud okozni, ráadásul ha nyitva hagyjátok a kaput akkor még több jöhet, és nagyon nagyon nagy baj lehet belőle...

és abból ítélve hogy simán a bátorságot hozod fel egy gyakori kérdések szintű oldalon nem lehetsz egy tapasztalt fajta, szóval jobb ha kivered ezt az egészet a kis buksidból

2013. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tárt karokkal várnak utána majd a pszichátrián, ált ami sokkot átél az utána lévő eseményeknél az ember , nem nagyon teszi túl magát rajta egészségesen.
2013. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Victory1995 válasza:
Én nem nagyon hiszek benne. De a haverokkal már gondoltunk rá de mivel senkinek sem volt gyakorlata benne így nem csináltuk.
2013. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

Természetesen, de én válogatós vagyok, és így csakis nagy szellemeket szoktam idézni, mint Shakespeare-t, Goethét, Villont... Van, amit akár fejből is! Igen, tudom, ez valóban bátor dolog!


És azt tapasztaltam, hogy nagyon sok a műveletlen ember, aki még életében nem hallott például Edmond Rostand-ról, vagy Alexandre Dumas Davy de la Pailleterie-ről, és fogalma sincs, hogy ki az a Cyrano de Bergerac, vagy éppen Bragelonne vicomte.

2013. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én még nem idéztem csak ismerőseim,nekik sikerült elvileg,pedig nem hittek benne. Démonokban nem hiszek,csak szellemekben, persze ezekből is lehet ártó szellem.


Utolsó, a második bekezdésben írott neveket ha nem ismeri valaki attól még nem műveletlen. Attól is függ ki milyen iskolában járt vagy milyen szakon tanult tovább. Garantálom hogy én is tudnék olyan neveket írni, amiket te nem ismersz, jómagamnak pedig alap dolog.

De tessék mennyi műveletlen ember van aki nem ismeri Agrippa von Nettesheimt, Percy Fawcettet vagy éppen Winsor McCay-t.

2013. márc. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyugi, eszembe sincs semmit se idézni!Nem vagyok hülye. :-) Csak puszta kíváncsiságból kérdeztem. Amúgy ne próbálkozz tényleg! Meg fogod bánni.
2013. márc. 7. 06:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Én régebben vettem részt szellemidézésben, akkor lehettünk olyan 10 évesek kb. és táncpróba szünetébe csináltuk. Akkoriban egyáltalán nem hittem ezekben a dolgokban, csak kíváncsi voltam, ezért mentem bele, de amikor a függönyök elkezdtek mozogni a teremben - holott az ablakok és az ajtó is zárva volt, tehát nem volt huzat - kicsit megijedtem.

Igazából a mai napig nem tudom, miért volt ez jó, még egyszer nem csinálnék ilyet, az biztos.

2013. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én Ouija tábláztam egyedül, amire azt mondják, hogy nem szabad, de nem történt semmi, meg csak értelmetlen zagyvaságot adott ki a tábla, úgyhogy nem hiszek az egészben.
2013. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!