Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Már idéztetek szellemet? Mi...

Már idéztetek szellemet? Mi történt? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Ti már idéztetek szellemet? hogy csináltátok ? jo vagy rosz szellem volt? mit csinált? valami történt veletek? szeretnénk szellemet idézni de barátnőm elmondta nekünk hogy vele mi történt , hogy ők is csak hülyeségből csinálták az egészet az elején de mikor megidézték azt írta ki hogy : viktor ölni . És azt a fiut hívták ugy akinek a keze volt a pénzen. utánna meg mikor elengedték a kört sírtak azok akik fogták a pénzt mert forró volt és rázott. és elfutottak az az elengedték a kört. Most nem merünk idézni. segitsetek
2011. febr. 9. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs jobb dolga két tini kislánykának, mint a szellemidézés? Nézzetek horrorfilmet, vagy egy kis romantikát! Minek szellemet idézni?

Egyébként igen, de nem történt SEMMI!

2011. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
szerintem inkább ne szórakozzatok ilyenekkel, mert veszélyes,nem tudjátok mit szabadítotok magatokra...
2011. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb is, ha féltek idézni, én sem buzdítanék rá senkit. Ugyan mikor én csináltam nem történt semmi, de unokatestvéremékkel elég kellemetlen dolgok történtek. Először csak azt hitték, hogy képzelődnek, de a végén mikor már sorra estek le a képek a falakról, akkor azért az éjszaka közepén telefonáltak a szüleimnek segítségért, pedig nem kamaszokról, hanem meglett férfiakról volt szó. Nem ajánlom.
2011. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Én most idéznék egyet, ha megengeditek: Ezt egy nevenincs szellem mondta:


Húúúúúúúúú, húúúúúúúúúú, húúúúúúú


Na mi történt? Jó volt?

2011. febr. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Én nagyon sokat tudok az ijen dolgokról. Nem is ismerek magamnál jobbat tudó embert de írj e-mailt mert nem mindenkinek mondom meg.
2011. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Willisz ***** válasza:
nem mernék szelemet idézni az biztos mert szentelt tábla kell hozá mert démont is idézhetsz nem csak szelemet
2011. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Idefigyelj, nagyon komolyan beszélek. HAGYD BÉKÉN A SZELLEMVILÁGOT! Egyrészről marhára nem biztos, hogy léteznek, simán lehet, hogy csak az agyad szórakozik veled, és a franc se tudja, mit vonzol be. Ha netán mégis léteznek, és szórakozásból zargatod őket, állati mérgesek lehetnek. Ha Ők akarnak Veled kommunikálni, akkor jelezni fognak. Ha pedig csak az agyunk szórakozik velünk, amikor szellemeket vélünk látni...a legmélyebb félelmeid jöhetnek elő. Babám, nem a szellemek, hanem a saját félelmeid fognak megölni! Ugye ezt nem akarod? Éppen csak valami történt, és máris teljesen betojtatok. Hogyan fogjátok kezelni, ha elkezd felfordulni a lakás? Hogy fogjátok elengedni a már nem kívánatos szellemet? Főleg, ha nem is szellem, csak valakinek a félelmei? NAGYON VESZÉLYES JÁTÉKOT JÁTSZOTOK! Ha úgy érzed, szükséged van spirituális segítségre, egyszerűen feküdj hanyatt, és koncentrálj minden gondolatodra. Meg fogod találni a megoldást a problémáidra.
2011. febr. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!