Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a gondolatok élnek?

Lehet, hogy a gondolatok élnek?

Figyelt kérdés

Mi van, ha a gondolatok valójában élnek? Lehet hogy csak látszat az hogy mi akarjuk gondolni őket és nekik külön tudatuk, életük van ? Mi azért vagyunk, mert rajtunk keresztűl nyílvánulnak meg. Így megoldódika világ keletkezésének a problémája, nem keletkezett és nem múlik el, csak gondolatok színetre, mint mi is.



Úgy vélem, hogy a gondolataink esetleg azt akarják, hogy mi rájuk gondoljunk és nem mi akarunk rájuk gondolni, ezt csak mi érezzük úgy. Ők azt akarják, hogy mi gondoljunk rájuk és közben háborúban állnak egymással, úgy hogy mi itt nem is tudunk róla. Lehet hogy a jó és a rossz bibliai háborúja zajlik?


2013. márc. 13. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, ne higgy nekik, én nagyon egyetértek ebben a kérdésfelvetésben. Mi a gondolat? De tényleg? Eddig arra gondoltam, nem lehet más, mint rezgés. De valóban, miért ne lehetnének élők? Lehet, hogy ez a jó válasz!

Azt hisszük, hogy az agyunkből jönnek elő a gondolatok. Ezt természetesnek vesszük, és senki se gondolkodik azon, hogy miért? Csak így van és kész. Pedig: Lehet, hogy nem az agyból jönnek ki, hanem az agyunkba jönnek bele! Mikor a homlokunkra csapunk, hogy EZ AZ!!! Lehet valóban, hogy élnek, de egy más rezgésszámban, más számú dimenzióban, szóval másként.

De ha így van, akkor is kell legyen valmi okuk arra, hogy egy anyagból való lény agyába menjenek bele. Talán, mert az ki tudja mondani, vagy más módon megalkotni, "manifesztálódni".

Nem tudom, igaz-e, de jó volt beszélni róla.


A többi válaszolónak kár fáradozni a csúfondáros megjegyzésekkel, mert úgyse olvassuk el!:)))

2013. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem olvasok hihetetlen magazint, ezek mind a saját gondolataim ! Utolsó. Teljesen egyetértek veled.
2013. ápr. 29. 07:07
 13/24 anonim ***** válasza:
Látom biológia óráról is sokan lemaradtak :D Mindenesetre megnyugtató, hogy az üldözési mánia is fejlődik. Már épp kezdett unalmas lenni a sok ufo összeesküvés :D Végre kiderült, hogy a gondolataink is idegenek :D
2013. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
adfgrzhn ez n biológia hanem kvantumfizika. Ha nem értesz hozzá minek válaszolsz ?:S
2013. ápr. 29. 16:19
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
:s <--- ez mi? Kvantum kódjel? :D Nem értek hozzá, de te sem. Mindenesetre az agyműködés inkább biológia és nem kvantumfizika. Attól, hogy elolvastál valamit, amire rá volt okádva még nem vagy Einstein reinkarnációja :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S. NEM kívülről jönnek dolgok az agyba, hanem belül keletkeznek. Ferstén? A gondolataidat pedig az agy alkotja (vagy akkor az agyhalott embert egész egyszerűen elkerülték a gondolatok? megsértődtek rá?). :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S
2013. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

a gondolatok tényleg élnek,ez tény

most is unatkoztam,erre jött egy gondolat ami megsúgta hogy olvassam el ezt a kérdést és röhöghetek

igaza is lett,ez nekem elég bizonyíték:D

de ha már ilyen jól összejöttünk miért nem tartunk egy gondolat bulit?ma én leszek a házigazda

2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ne gúnyold Einsteint ! Több volt a kisújjába mint neked ! És nyitott volt, ami te soha nem leszel.


Az embernek kell egy képesség, ami ha nincsen kómában megvan. Az hogy gondolkozzon !! Ezen kívűl, hogy a gondolatok, hogyan jutnak bele ezt nem tudjuk:S


Van egy morfogenetikus mező. Ha valaki kigondol valamit az a mezőben lesz benne és más abból a mezőből jut ugyanarra a gondolatra. Ezt biológusok állapították meg !!

2013. ápr. 29. 19:40
 18/24 anonim ***** válasza:
Látom a szövegértéssel, fogalmazással és helyesírással is gondban vagy :D De nem baj, majd küldök pár gondolatot, ami kicseréli a benned lévőket valami jobbra. Már úton is vannak :D
2013. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
adfgrzhn nekem nincsen. De neked mással is van gondod.
2013. máj. 6. 15:54
 20/24 anonim ***** válasza:

nem is gondolod rosszul...

inkább a tudatod eleven, mint a gondolatok, és általa sok dolgot tudsz teremteni.

hívhatjuk ezt vizualizációnak is, és materializációnak is ha megjelenik a valóságban, de akkor is csak a tudatod használod.

lényegében ez az alapja az agykontrollnak is.

2013. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!