Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? Mire számíthatok most a jövőben?

Figyelt kérdés

Egy nehéz depis időszakot hagytam mostanában magam mögött ahol a dolgok rosszul alakultak.(Még korántsem minden oké teszem hozzá!)Mostanában kicsit már jobban alakulnak,de egy álom világban élek,a helyzetem reménytelibbnek látom.Eddig az évek során mindig is az volt,h amire sokat gondoltam,szerettem volna az megvalósult.Pl:.egy régi baráttal vaó tali stb.

Most fogalmam sincs,h mi fog történni,de érzem,h vmi fog talán inkább jó dolog és én ebben nagyon reménykedem,várom.A megérzéseim nagyon jók szoktak lenni.Én szerelmi kalnadra gondolok...Ti voltatok már ilyen helyzetben? Szerintetek mire számíthatok?


Amúgy nem igazán foglalkozom ezotériával csak most nagyon érdeklene...


Kérlek értelmes válaszokat adjatok! :)


Köszönöm! :))



2013. márc. 14. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
lány vagy és 13-14 éves ?
2013. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pff nem,nem vagyok tizenéves már...


Ha valaki jár(t) hasonló cipőben az írjon légyszíves! :)

2013. márc. 14. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

voltam ilyen helyzetben,és az amit leírtál hogy történtek találkozások stb amit elképzeltél mert a tudtod nélkül a vonzás törvényét használtad

ez nagyjából annyiból áll hogy a gondolataid megteremtik,azaz bevonzzák azt amire gondolsz

gondolom te is észere vetted hogy amikor történik valami rossz és csak azt nézed akkor hirtelen még több rossz jön és addig ez van ameddig csak azt látod,ha pedig a jóra gondolsz jó dolgok történnek veled,ennyire egyszerű:)

2013. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as köszi és igen így van ahogy írod,de akk párosult az álmodozáshoz egy kellemes érzés,ha most gondolok egy barátra pl:.akk pedig nem...
2013. márc. 15. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is érzem,hogy egy bizonyos dolgot meg kell tennem,mert jó sülhet ki belőle!De mégis bizonytalan vagyok!Na ezt jól megaszontam!Van fiú,aki tetszik?Amúgy én gondoltam,hogy nem tizenéves vagy
2013. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs aki tetszene...
2013. márc. 15. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!