Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy vakon született ember...

Ha egy vakon született ember hirtelen látna, milyen sokk-ként értelmezné a szervezete?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ugyanaz történne vele, mint amikor az újszülött világra jön. Ő is akkor lát először valamit a világból. Túl nagy sokk nem éri.

De ahm...Esmeraldát nem érte sokk.

2013. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uh,ezen én is gondolkoztam már!Jó,de az újszülött még nem tud gondolkozni!
2013. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nem tudná mit lát és nem látná jól mivel a távlati torzítást látná.Meg kellene tanulni helyesen látni.
2013. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt egy film, amiben ez volt az alap story. Sajnos a címe nem ugrik be.
2013. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézegetné, mozgatná, forgatná a kezét nagy-nagy örömmel, mint haverom betépve :)
2013. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mary333 válasza:
Ez a film nem egy fiúról szól, aki próbál barátnőt szerezni? Mert akkor szerintem ez a vakrandi talán? (már nem emlékszem pontosan):)
2013. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Olyan sokk éri, mint mikor valaki elveszíti felnőtt korában a látását, pszichés szempontból pontosan ugyanazokon a fázisokon megy keresztül. Én erről írtam egyszer egy pár oldalas dolgozatot, szívesen elküldöm, ha írsz privátban. Néhány esetben ez megtörtént ebben a században (én teljesen véletlenül ismerek is egy ilyen srácot), Oliver Sachs írt egy esetismrtetést erről, "Látva nem látni" címmel. A könyv címe, amiben ez és még több más érdekes eset is le van írva az: Antropológus a marson.
2013. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Mi az, hogy nem vagyok fehér? Hamarabb is felnyithattad volna a szemem! Apa tudja már?" :D
2013. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy valaki ebbe annyira beleőrült, hogy 3 évvel később öngyilkos lett.
2013. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!