Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kapcsolatba...

Hogyan lehet kapcsolatba lépni a meghalt emberekkel?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, és csak normális válaszokat szeretnék!

2013. márc. 21. 09:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Elmomdok neked egy nagy titkot: SEHOGY
2013. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát hogy az emberek többsége mekkora taplók!! Nem tudom ti mit próbálnátok meg ha az édesapátok akit nagyon szerettetek öngyilkos lesz. 16/L
2013. márc. 21. 09:33
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Most durva leszek: Ez mindenkinek a saját szoc. problémája.
2013. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom én, de írtam hogy noprmális válaszokat szeretnék, ha pedig TI nem szeretnétek nekem segíteni akkor nem kell hülyeségeket ide forkantanI!!!!!
2013. márc. 21. 09:36
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

ne mérgelődj


nincs ilyen, hogy elhunyttal kapcsolatba tudj lépni


vannak jellemtelen emberek akik lehúznak pénzzel és médiumot játszanak, és eljátsszák neked azt, hogy közvetítettek az elhunyt és közted


az elvesztését magadnak kell feldolgoznod

2013. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Már megkaptad a normális választ: sehogy!
2013. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Értsd már meg végre te szerencsétlen! Nem lehet a halottakkal kommunikálni. Aki meghal az porrá lesz és nem marad belőle semmi, csupán az emléke magadban. Áltathatod magad napestig.
2013. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Antimod ***** válasza:
18%

De lehetséges, csak nem biztos, hogy összejön olyan módon, hogy igazolva érezd.

Egyrészt jó médiumok is képesek erre bizonyos mértékig (itt azonban valós veszély az, hogy egy sarlatán becsap és lehúz), másrészt az EVP (elektronikus hangjelenség)-rögzítés is lehet opció, de az hosszadalmas, és nem tudom mennyire megbízható.

2013. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy! De keresd meg a cigány Burka-hurkát, majd jól leszed és összezavar. Sok-sok ezer forintért.
2013. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Inkább próbáld meg úgy élni az életedet, hogy ne kövesd édesapádat. Mert az öngyilkosságra való hajlam is örökölhető.
2013. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!