Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvényében van valami?

A vonzás törvényében van valami?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam rajta, hogy van azért benne igazság a pozitív gondolkodással kapcsolatban.


Úgy értem ha az ember pozitívan gondolkozik akkor jobban észre veszi a jó lehetőségeket és megérzi, hogy mikor kell cselekedni, nem?


2013. márc. 27. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 hónapja tudok erről az egészről, h "hivatalosan" van a Titok.

Pedig előtte is már alkalmaztam, csak nem teljesen tudatosan.

Szal én 100%-ig hiszek benne.

2013. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség.

Eddig mindent, amit sikerült elérnem, azért tettem is. Nem csak úgy lett magától.

Van egy álmom, ami már gyerekkorom óta bennem él, minden nap gondolok rá, van, hogy úgy beleélem magam, mintha megvalósult volna, mintha azt tenném. Ennek ellenére a mai napig nem haladtam előre azon a téren. Szóval tenni kell érte, nem adja csak úgy magát a dolog.


Csak gondolj bele azon szegény és nyomorban élő emberek helyzetébe, akiknek se vizük, se kajájuk. Minden nap jobb körülményekről álmodnak, náluk jobban senki nem akarja szerintem és mégis ugyanaz a dzsuva várja minden egyes nap...

2013. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tenni is kell a céljainkért. De valóban működik ez a dolog, én legalábbis hiszek benne!


Egy nagyon egyszerű példa. Elmehetek úgy suliba, hogy nem tanultam meg, amit kellett volna és bízhatok benne, hogy nem írjuk meg a dolgozatot, de ez nem reális. Az viszont sokkal reálisabb, ha készülök és emellett bízok abban, hogy azt kapom, amit a legjobban tudok/szeretek.


És nálam működik. Volt idő, amikor nagyon negatív voltam, és én is csupa negatív dologgal találtam szembe magam.

Aztán megtanultam hinni és pozitívan gondolkodni, és azóta nagyon sok jó dolog ért, nagyon sok pozitívat tapasztaltam.

2013. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Newton óta van.
2013. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nagylzs ***** válasza:
A vonzás törvényében vonzás van, és törvény. Ez a két dolog.
2013. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A vonzás törvényében vonzás van, és törvény. Ez a két dolog."


Tipikus felszínes látásmód, az ilyenek miatt tartunk ott ahol. Mivel ha veszed a fáradtságot és jobban belemélyedsz, láthatnád, hogy van benne "tör" és "vény", továbbá "örvény" is. Ez már legalább 7 dolog.

2013. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én egy ideig elégé kétkedő voltam,de végiggondoltam az életemet,azt hogy hogyan következtek be a dolgok és úgy voltam vele hogy megpróbálom tudatosan alkalmazni a vonzás törvényét,azóta teljes mértékig hiszek benne mert számtalanszor tapasztaltam hogy működik
2013. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!