Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hisztek-e a vonzás (két ember...

Hisztek-e a vonzás (két ember közötti) törvényében? Tényleg nagyban rajtam múlik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok már fiatal,és a tapasztalatom szerint két ember egymáshoz való vonzódása,szimpátiája nem törvényszerű. Sok minden befolyásolhatja,de az nem,hogy valaki a másikat akarata ellenére vonzódásra kényszeritheti-.

Volt olyan ismerősöm,aki először nem volt nekem szimpatikus,de amikor jobban megismertem,megkedveltem.

És a szerelem sem így működik.

2009. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Na, ebből is látszik, hogy ilyen "törvény" nincs:

Törvényben nem hinni kell! Mire valók a kísérletek?

A kísérletek pedig azt mutatják, hogy nincs ilyen törvény.

2009. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó a kérdés. Engem is érdekelnek a válaszok.

Annakidején még nem is jártam a barátnőmmel, de már máshol azt mondtam, hogy van barátnőm... és bekövetkezett az esemény. Egyébként fiú vagy lány vagy, ha megkérdezhetem, és te hiszel-e benne?

2009. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes könyv a témában: Elizabeth Claret Prophet: Lélektársak és Ikerlángok. Az egészet el kell olvasni, ha belekezdesz, mert ha csak az elejét, akkor esetleg félreérted a mondanivalót.
2009. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy akik összetartoznak, azok akármi történik is, egymás mellett kötnek ki végül. A vonzás amúgy abban az értelemben működik ennél, hogy nem fogod pesszimista gondolatokkal akadályozni magad, az idő (Nagyfőnök, vagy nevezzük, ahogy tetszik) munkáját viszont sürgetni nem tudod, késleltetni viszont a pesszimizmussal igen. Az egyetlen igaz célokkal mindenképpen így van minden területen, ami neked be van tervezve, hogy elérd, azt úgy formálják, hogy elérd, mindenki célokkal és feladatokkal születik, de mindenki másokkal. Ha nem csak az egyetlen igaz célokkal lenne így, akkor mindenki elérne mindent, amit kigondol, de nem így van.
2009. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 22:45 csatlakozom, nagyon jó válasz!
2009. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!