Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok otthon energiát...

Hogyan tudok otthon energiát elemezni és energetizálni?

Figyelt kérdés
Mondhattok különféle módszereket bármi jó!

2013. márc. 28. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de nem egészen értem, hogy mit akarsz csinálni. Mit értesz pontosan "energiaelemzés" és "energetizálás" alatt?
2013. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy hány százalék az ember energiája tegyük fel hogy 60 százalék jön ki valamilyen energiaelemzés módszerrel! Az energetizálás az hogy az ember 60%-százalékos energiáját valamivel magasabb energiaszintre hozzam, nem tudom milyen módszerrel!Ezért kérdeztem!De nagyon köszönöm hogy írtál és várom akkor a válaszodat! És a többiek válaszát is!:)
2013. márc. 28. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme. Az embernek nincs egy kis piros életerő-skálája 0-tól 100%-ig.
2013. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha erőtlennek érzem magam, Istentől kérek erőt. Ha valaki tud tisztább forrást, nyugodtan jelezze! :)
2013. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok,de én nem így értettem a jósdámban biztosan nem fogok imádkozni! Ezért mondom nem

ez volt a kérdésem de közsönöm!

2013. márc. 29. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szíved joga tetszőleges nemlétező módszert erőltetni a működő helyébe!
2013. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!