Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vizet energetizá...

Hogyan tudnék vizet energetizálni (pl. mentális erővel, vagy készülékkel, bármilyen módszerrel) hogy növelje az életerőmet, vitalitásomat?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan fáradt vagyok, este alig várom, hogy elaludjon a gyerek, és én is ledőlhessek. Valahol hallottam, hogy van valami gép, amivel vizet lehet programozni, hogy azt ha megisszuk, energikusabbak leszünk. A nevét nem tudom. Oroszok gyártják ha igaz, de nem beszélek oroszul. Persze más módszer is érdekel. Az Emoto módszereit már próbáltam rövid távon, de nem igazán eredményes.

2013. márc. 20. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ásványokkal, kristályokkal.
2013. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Először vegyél egy vízszűrőt a csaphoz, mert sokan nem tudják, de a vezetékes víz tele van agytompító fluoriddal, amit még a szovjet lágerekben is használtak, hogy a rabok beletörődjenek sorsukba és ne lázadozzanak. Valamint a fogkrém is szép mennyiséggel tartalmaz, amit még fel is tüntetnek a csomagoláson, mint valami csodaszer. Pedig a fluorid valójában egy idegméreg.
2013. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Peaceful warrior: milyen vízszűrőre gondolsz ? tudsz v mi linket küldeni ? ez engem érdekelne. nem lepődnék meg ha a vízünkbe is olyan szert raknának mitől engedelmes robotokká válunk/váltunk, csak még erre nem gondoltam.
2013. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
metamfetaminnal
2013. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"sokan nem tudják, de a vezetékes víz tele van agytompító fluoriddal, amit még a szovjet lágerekben is használtak, hogy a rabok beletörődjenek sorsukba és ne lázadozzanak."


Egyszer hogy kerül magyarországra orosz láger? Másodszor a fluornak nincs idegnyugtató hatása!Az ívóvíz szolgáltatók mindíg ellenőrzik mi van a kiadott vízben, az nem úgy van hogy tele van fluoriddal!Tessék megnézni hogy a patkányméregnek mi a hatóanyaga rá van írva!

2013. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Réti bubuzér ***** válasza:

14:42 tuti megoldás

Egyébként meg nem kell mindenféle hókuszpókuszt keresni, el kell kezdeni rendszeresen sportolni, és több lesz az energiád, nem leszel hullafáradt. Ilyen egyszerű ez

2013. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A víz programozása Használj hozzá ásványvizet, lehetőleg szénsavmenteset. A legegyszerűbb, ha ráírod az üvegre amit programozni szeretnél, de ha még biztosabb akarsz lenni a dolgodban, helyezd rá a kezed és koncentrálj. Képzeld el, amit szeretnél és érezd is át, mintha már a tiéd lenne, majd a szíveden keresztül sugározd bele ezt az érzést a vízbe. Ezekután nincs más dolgod, mint meginni a vizet. Ezt a programozást ismételheted addig, amíg át nem íródik benned az információ"

[link]

2013. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egyszerűbb, ha hajlandó vagy elhinni, hogy az energiaháztartásod épp olyan részed, mint a kezed, tehát szándékaid szerint működtetheted. Igen, a helyzet hasonló, mintha pólyás korodtól kezdve kihagytad volna, hogy figyelmet fordíts a kezedre, így "önállósulnának" egy kötetlen összevisszaságban. Azért megnyugtatlak, pólyás korodban kitanultad ezt, csak később megtanítottak gondolkodni helyette, és megtanultad, mi valóság, mi mese. Kissé pontatlan tanítóktól... :) Pedig ha nem dolgozol magad ellen, akkor tapasztalható, hogy ésszerű határokon belül te vagy az úr "odabent". Csak érzékeltetésképpen: pl az algopyrin teljesen fölösleges, annyi fájdalmat simán felold (ellazít, szélnek ereszt, stb) még a megnyugvás egyszerű szándéka is.
2013. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

xddd mennyi hülye agyhalott ember van xdd


KEZDŐDIK AZ ENERGETIZÁLÁÁÁÁÁS GECCCCCCCCCI :d

2013. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!