Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » The sims játékban azt csinálju...

The sims játékban azt csináljuk a karakterekkel, amit mi akarunk, kb olyan ez, mint ahogy mondani szokták, hogy ugyanígy minket is egy felsőbb erő?

Figyelt kérdés
Tehát bábuk vagyunk mind?Akkor megyünk zuhanyozni,mikor ők akarják,stb,wc-re is,ilyenkor valami ingert érzünk,ők küldik?

2013. márc. 29. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Eltaláltad. Szeretnék bemutatkozni a felsőbb rendű világuralom része, tervezője és kivitelezőinek egyike vagyok. Van még esetleg egyéb kérdésed?
2013. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Valóban egy ilyen rendszerben élünk, csak épp burkoltabb és nem olyan formában, ahogy te gondolod.

Nézd végig ezt a 4 részes előadást:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLQKWj3qzPLk5HYroJaQ0jN..

2013. márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg, amikor ülsz a wc-ben és kakilsz. Az elő adásban megy mindenkinek.
2013. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha végig is nézed a #2 által linkelt videókat, kérlek, nagyon erős kétkedéssel nézd! David Icke egy bolond, ne hagyd, hogy megtévesszen!


Egyébként nem lehet kizárni valami felsőbb hatalmat, de nincs is okunk feltételezni.

2013. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

"Ha végig is nézed a #2 által linkelt videókat, kérlek, nagyon erős kétkedéssel nézd! David Icke egy bolond, ne hagyd, hogy megtévesszen! "


Attól még, hogy te nem vagy képes elvonatkoztatni az oktatási rendszer és a TV által kialakított hamis világképtől, még nem kéne másokat is a te szintedre visszahúzni, hogy ne érezd magad hülyének/különcnek. Ha már ilyen ügyesen képes vagy megítélni másokat, akkor lassan magadon is gyakorolhatnád, vagy úgy már nem menne, igaz?

Élném már meg azt, hogy a magadfajták eltöltenek annyi időt a témák tanulmányozásával, mint amennyi időt az ítélkezésekre és mások lealacsonyítására fordítanak, csak hogy a saját egójuk kielégüljön. Már előrébb lenne a világ.

2013. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5:

1. a válaszod, mint mindig, telis-tele van buta és rosszindulatú érvelési hibákkal, de most nincs kedvem kimazsolázgatni őket;

2. az alapvető gondolatodat azonban értem. Képzeld, nem csípőből nevezem Icke-t idiótának, hanem utána is néztem. És bizony hiába vergődsz, mert aki olyasmiket állít, hogy negyedik dimenzióból származó alakváltó gyíklények élnek a Föld belsejében, akik "monoatomos" aranyat bányásznak és minden fontosabb személy közülük való, azt minden normális ember teljesen jogosan röhögi ki, mert hülyeséget beszél. És ha megnézed, így is van. Egyébként sajnálom is kicsit szegény fickót.


Egyébként ne gyere már nekem az egóval, mert pont te vagy az egyik legnagyképűbb ezo-bajnok a környéken.


Most gondolom előjössz azzal, hogy engem már beprogramozott a média, vagy valami hasonló magasröptű önigazoló szöveggel, de kímélj meg mindkettőnket tőle.

2013. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#7:


Beletekertem a filmbe, és a következő mondatok jöttek épp:


>az evolúcióelmélet nem a közösségen, hanem az egyénen alapul.

Oké, ez kicsit ködös, de rendben.


>A newtoni fizika azt mondta, hogy csak a látható dolgok számítanak.

He? Szegény Newton sosem állított ekkora baromságot, például a híres alma a gravitáció miatt pottyant a fejére, és a gravitáció nem igazán látható. No, mindegy, következő mondat:


>A kvantumfizikán alapuló világban azonban, amely az energián alapul, egyes dolgok, amiket már tudunk az energia természetéről, azok az érzelmek és érések, mint a szeretet és szépség.

>A kvatumfizika világában kétségtelenül nagyobb hangsúlyt kap a szeretet természete, az érzelem, az energia, a szépség és a harmónia...


Komolyan mondom, ettől már inkább szomorú lettem. Ott egy zseniális, izgalmas, érdekes tudományág, ami a valóságunk határait feszegetve keresi a választ a legnagyobb kérdésekre, és az ilyen buta áltudományos bepalizó szövegek miatt a legtöbb ember számára csupán egy ködös, misztikus baromság lesz belőle.

Szinte látom, hogy otthon ülnek a szegény, hiszékeny emberkék és csillogó szemmel falják a hasonló videókat, és úgy érzik, hogy ők épp most ébrednek fel, mint Neo a Mátrix elején...

2013. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok ebben hinni,csak mostanában sokan témáznak erről,hogy a földönkívüliek,akik megteremtettek minket,idehoztak a Földre,és most jót szórakoznak rajtunk,figyelnek,vagy más természetfeletti dolog,ezen megy a duma
2013. márc. 30. 00:16
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Most olvastam a teóriáiról,globális elit,reptoidok,multidimenziók,probléma-reakció-megoldás,mátrix.


Tehát,hogy logikusan összekössük az elméleteit,adott egy idegen hüllő faj,amik egy másik dimenzióból érkeztek hozzánk,és hogy meghódíták az emberiséget,titkos társaságokkal átvették a világhatalmak irányítását,létrehoztak 2-3 ezer évvel ezelőtt néhány vallást csak azért,hogy konfliktusokat szüljenek az emberek között,majd az egészet beledobták egy virtális világba,majd jól megkeverte Icke,és bumm így lett milliomos.

2013. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!