Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt úgy vki vagy ismertek...

Volt úgy vki vagy ismertek olyat aki mégsem barátkozott meg az adott nemmel? Ugye szokták mondani erre a kérdésre hogy ahogy ott van a baba, elfelejti hogy másik neműt akart.

Figyelt kérdés
Van olyan akinek azért ott maradt kisördögként motoszkálva a gondolat hogy mondjuk lányt/fiút vágyott?
2013. febr. 22. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudok olyat, akit a gyerek megszületése után is zavart volna, hogy mégsem olyan nemű.
2013. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudok ilyenről. 15 éves a fia, de még mindig nem hiszi el, hogy nem lány...
2013. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
borzasztóan lányt akartunk a párommal mindketten.mikor megmondta az ultrahangon az orvos hogy fiú sírva jöttem haza mert olyan csalódott voltam.aztán mikor megszületett és rám rakták megint sírtam! a HATÁRTALAN "SZERELEMTŐL" az édes kisbabám iránt.most 3 éves.életem vele lett teljes!annyira szeretem és bizony van is lelkiismeret fúrdalásom amiért nem örültem mikor megtudtam hogy fiú.most gyúrunk a második babára és fiút szeretnénk! milyen csalafinta az élet,ugye?!
2013. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyan ez mint a 3 asnal! Csak mi meg az elsot varjuk.
2013. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiút akartam fiú lett, szeretném azt hinni hogy ha lány lett volna is ennyire szeretném, de nekem mindig is fiú volt az álmom! egy barátnőm lányt akart és fia lett, imádja a fiát és nem terveztek több babát, de ő azt mondja nem tud élni egy lány nélkül így próbálkoznak újra!
2013. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk, lányt akartunk, de nagyon, egészen a 28. hétig, mikor kiderült, hogy fiú. Mi rögtön átkapcsoltunk a fiút akarok, de nagyon üzemmódba, és száz lányért nem adnám oda a 2,5 éves fiamat. Nem tudom lesz -e még egy gyermekünk, de most már el sem tudom képzelni, hogy lányom legye, tehát, ebből kiindulva, tuti lány lesz, ha lesz :-)


Amúgy ismerek olyat, aki nem tudta teljesen elfogadni: az apám. ő mindig fiút akart, erre két lánya lett. Én úgy nőttem fel, hogy folyton azt hallgattam, mennyire szeretne egy fiút. Sose volt igazán jó kapcsolatunk, rossz volt látni, hogy mások gyerekeivel, főleg a fiúkkal sokkal figyelmesebb, mint velem. Persze, mikor az első unokája fiú lett, boldog volt, én meg kiköszörültem végre a csorbát, de ez a tüske máig bennem maradt.

2013. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy párt. 4 fiuk van. Ott apuka dilizik be lassan, mert lányt akar minden áron. Anyuka ép csak megszülte a 4-et már csinálná a következőt hátha az lány lesz.

Szegény asszony meg ki van zsigerelve teljesen. :( Apuka mondta, hogy addig próbálkoznak amíg lány nem lesz.

2013. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy olyan családról tudok (személyesen nem, csak látásból ismerem) ahol az apuka kitalálta hogy addig próbálkoznak, amíg fiú nem lesz. 9 lány után jött a várva várt fiúcska. 10 gyerek a mai világban!!kimondani is sok! És szegény nő aki 10 terhességet és szülést szenvedett végig! De ilyen is van.
2015. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!